/ 9 نظر / 5 بازدید
مریم

جالب اینه که لایه در بازه و خودش می تونه از اونجا بیرون رو ببینه . ما باورش شده که راهی جز فیس بوک برای دیدن دنیا نداره

سلام

الان بالای وبلاگتون این تبلیغ شبکه اجتماعی کاریزنو بود ادم یاد کازینو میفته

سلام

به نظرتون تعداد این شبکه های اجتماعی فارسی یا ایرانی زیاد نیست؟یا خیلی زیاد نمیشه؟ عین این سایتهای دانلود شده چه دلایلی میتونه داشته باشه؟

مریم

سلام واقعا این اتفاق می افته درباره شبکه های زیاد و فله ای صداوسیمای خودمون! آیا این یک فاجعه نیست که بدون نیروی انسانی آزموده و کارآمد این همه تعدد شبکه داره بوجود می یاد .این همه آدم طلبکار رو کی می تونه بعدا از بدنه این رسانه جدا کنه و به مطالبات بی پایانشون پاسخ بده . صداوسیما شده مثل کمیته امداد منتها فقرای فرهنگی رو صاحب کانال و شبکه کرده است که هم خودبه نانی برسند وهم شیاطین را به نانی برسانند!

رامین

خلاصه.. باش تا صبح دولتت بدمد که این هنوز از نتایج سحر است. دفعه بعد می تونی در مورد معایب فارسی وان، یا شبکه من و تو، یا در مورد خطرات ماهواره استدلال کنی. برای رد گم کردن موضوعات بدی نیست. راستی تا یادم نرفته. دیدم فرمانده نیروی انتظامی یه مصاحبه کرده بود قبول کرده بود که اون وانتی که عاشورای 88 از رو مردم رد شده بود مال نیروی انتظامی بوده. من که یادم نیست ولی گویا یه عده با هزار دلیل و سند ثابت کرده بودن که این وانت اساسا نمی تونسته مال نیروی انتظامی باشه. شما چیزی یادت نمی یاد؟ فاعتبروا يا اولي الابصار

آرمانهای انقلابی یک ملت

سلام همسنگر از وبلاگ متین وزین و زیبای شما دیدن کردم... خیلی مشتاق به همکاری و تبادل لینکم. به ما سر بزنید و نظر بگذارید تا از تجربیات شما بهتر بهره مند شویم. قلمتان پر بار... یا علی... رهبرم سید علی[گل]

مريم

سلام بايد در برابر اين توافق ژنو همينطوري ساکت نشست؟

امین

بعضی ها همینجوری هستند اگر یک روز نرن توی فیس بوک احساس می کنند مرده اند

علیرضا

: )) ایول. آره چند روز پیش یاد اون پستت افتادم در مورد اون وانت نیروی انتظامی و هزار تا آسمون ریسمون آورده بودی که ماشین دزدیده شده ست ماشین فلانه : )) الان هر چقدر ماله بکشی دیگه فایده نداره البته. یادمه اون موقع به طور قطع می گفت ماشین جعلیه. باقی حرفاتم مثل همین. والا!