پیشنهاد وزن کشی ، ضد انقلاب را بجان هم انداخته !

پیشنهاد رای گیری برای وزن کشی میان گروه های اپوزیسیون خارج نشین با مخالفت تند اغلب آنها مواجه شده است.

شبکه ضد انقلابی بالاترین در این باره از قول اسماعیل نوری علا نوشت: در نظر داشتیم برای سنجش وزن سیاسی چهره های اپوزیسیون، رفراندومی را میان ایرانیان خارج از کشور برگزار کنیم. هم اکنون وزن سیاسی احزاب و گروه ها بطور قطع مشخص نیست و می خواستیم از شرکت کنندگان بپرسیم که بطور مثال 50 معتمد سیاسی شما در اپوزیسیون چه کسانی هستند.

نوری علا می گوید: من به رضا پهلوی گفتم شما هم اگر می خواهید در این میان کاری بکنید باید خودتان را تسلیم این رای گیری کنید اما متاسفانه پس از 3 سال از طرح این موضوع، حتی یک قدم هم به جلو نگذاشته است، به همین دلیل وقتی متوجه شدیم که رضا پهلوی نقشی که تاریخ به وی سپرده را نتوانسته به خوبی ایفا نماید، ما تصمیم گرفتیم خودمان وارد عمل شویم و شبکه سکولارهای سبز را ایجادکردیم.

وی می افزاید: «من با چند نفر صحبت کردم و می دانم که از ترس اینکه مردم به آنها رای ندهند، حاضر نیستند خودشان را کاندیدا بکنند. بنابراین ما تصمیم گرفتیم که کاندیدا معرفی نکنیم و یک لیست چندصد نفره روی سایت بگذاریم. من به رضا پهلوی گفتم که «اسم شما را هم خواهیم نوشت تا وزن سیاسی شما هم مشخص شود.»

 وی همچنین گفت: بسیاری ما را تهدید کردند که اگر اسم ما را در لیست قرار دهید بر علیه شما اقدام خواهیم کرد.

وی گفت: اگر ما بر روی یک کاغذ همه اصطلاحات رایج در میان اپوزیسیون را بنویسیم و در مقابل هرکدام یک تعریف قرار دهیم و همه این مفاهیم را بپذیرند، تازه می توان گفت وگو را آغاز کرد! اما با پیشرفت ماجرا «ما تازه ملتفت بن بست ها و گرفتاری های این راه شده ایم.»

/ 2 نظر / 7 بازدید
رهگذر

رهگذر ، سایت نمایش افراد انلاین وبلاگ یا سایت شما افتتاح شد . این سیستم قدرت گرفته از سیستم معروف radar url است که برخی کاربران به دلیل خارجی بودن این سایت به آن دسترسی نداشتند . در ضمن نیازی به عضویت ندارید و فقط میتوانید به سایت مراجعه کنید و کد نمایش افراد انلاین را دریافت کنید . یک نمونه از این ابزار به عنوان دمو در سایت گذاشته شده است . وظیفه هر ایرانی حمایت از هموطن خود است www.rahgozar.uk.tc ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ کامنت گذاری آنلاین در وبلاگ ها با بلاگــ لیچ : http://www.blogleech.com

ابراهیم

سلام همسنگر عزیزم سایت بسیار عالی دارید و بسیار جذاب و مطالب خوب امیداوارم که در همه ی عرصه ها بخصوص در عرصه سایبری و مجازی همیشه سربلند و با پیروی ولایت فقیه و در سایه امام زمان (عج) موفق و موید باشید بازم از وبلاگ زیبایتان تشکر می کنم اگر وقت کردید به من هم سر بزنید راستی من شما را همچنین لینک کردم قرارگاه مقابله با جنگ نرم www.jnarm.blogfa.com