چند سئوال کلیدی و چند پاسخ شنیدنی

1-     ضرت انقلاف می گوید مردم غزه ناصبی ( دشمن امیرالمومنین ) هستند !

جان من ؟ تو رو خدا ؟

 الف : مردم فلسطین ناصبی که نیستند ، هچ ، بین آنها شیعه هم وجود دارد! شهید مطهری در این مورد حدود 40  سال پیش - 1349- گفت :  یک وقتی شایع بود و شاید هنوز هم در میان بعضیها شایع است‏، یک وقتی دیدم یک کسی می‏گفت: این فلسطینیها ناصبی هستند. ناصبی‏ یعنی دشمن علی علیه السلام. ناصبی غیر از سنی است. سنی یعنی کسی که‏ خلیفه بلا فصل را ابوبکر می‏داند و علی علیه السلام را خلیفه چهارم می‏داند و معتقد نیست که پیغمبر شخصی را بعد از خود به عنوان خلیفه نصب کرده است‏. می‏گوید پیغمبر کسی را به خلافت نصب نکرد و مردم هم ابوبکر را انتخاب‏ کردند. سنی برای امیرالمؤمنین احترام قائل است چون او را خلیفه چهارم و پیشوای چهارم می‏داند و علی را دوست دارد. ناصبی یعنی کسی که علی را دشمن می‏دارد. سنی مسلمان است ولی ناصبی کافر است، نجس است. ما با ناصبی نمی‏توانیم معامله مسلمان بکنیم. حال یک کسی می‏آید می‏گوید این‏ فلسطینیها ناصبی هستند. آن یکی می‏گوید. این به آن می‏گوید، او هم یک‏ جای دیگر تکرار می‏کند و همین طور. اگر ناصبی باشند کافرند و در درجه‏ یهودیها قرار می‏گیرند. هیچ فکر نمی‏کنند که این، حرفی است که یهودیها جعل کرده‏اند. در هر جایی یک حرف جعل می‏کنند برای اینکه احساس همدردی‏ نسبت به فلسطینیها را از بین ببرند. می‏دانند مردم ایران شیعه‏اند و شیعه‏ دوستدار علی و معتقد است هر کس دشمن علی باشد کافر است، برای اینکه‏ احساس همدردی را از بین ببرند، این مطلب را جعل می‏کنند. در صورتی که‏ ما یکی از سالهایی که مکه رفته بودیم، فلسطینیها را زیاد می‏دیدیم، یکی‏ از آنها آمد به من گفت: فلان مسأله از مسائل حج حکمش چیست؟ بعد گفت‏ من شیعه هستم، این رفقایم سنی‏اند. معلوم شد داخل اینها شیعه هم وجود دارد. بعد خودشان می‏گفتند بین ما شیعه و سنی هست. شیعه هم زیاد داریم‏. همین لیلا خالد ]چریک فلسطینی که در چند عملیات هواپیما ربایی شرکت داشت[ معروف، شیعه است. در چندین نطق و سخنرانی خودش‏ در مصر گفته من شیعه‏ام. ولی دشمن یهودی یک عده مزدوری را که دارد، مأمور می‏کند و می‏گوید: شما پخش کنید که اینها ناصبی‏اند. قرآن دستور داده در این موارد اگر چنین نسبتهایی نسبت به افرادی که جزو شما هستند و مثل شما شهادتین می‏گویند، شنیدید وظیفه‏تان چیست.»    ]شهید مطهری، آشنایی با قرآن، جلد۴، پاورقی صفحه ۳۲. این گفتار را که شهید مطهری در ضمن تفسیر سوره نور در مسجد الجواد بر زبان آورده اند [

 ب : آن کسی که این شایعه را پخش کرده ، روی بی اطلاعی من و شما از تاریخ اختلافات اهل تسنن و تشیع و ریزه کاریهای آن حساب بزرگی باز کرده است ! ماجرا این است که زرنگ ترین لایه های وهابی هم ، بشدت برای اهل بیت احترام قائلند و به اهلبیت جسارت نمی کنند.  حتی بسیاری از اهل تسنن ، امام حسین را شهید کربلا می دانند . بدنیست به مدینه و مکه بروید و به گفتگو با آنها بپردازید و ببینید که ماجرا چیست. اما در مورد اهل تسنن ، نظریه اهل تسنن در سخنان شهید مطهری درج شده بود. بد نیست بدانید در مناطق مختلف حضور اهل تسنن ، مساجد زیادی با نام فاطمه زهرا سلام الله علیها، مولا امیرالمومنین امام علی ابن ابیطالب علیه السلام و حسنین علیهم السلام وجود دارد ! در این موضوع، حتی غزه نیز مستثنی نیست و چند مسجد به نام اهلبیت در خود غزه قرار دارد که اتفاقا در همین نبرد ، مورد غضب اسرائیلی ها واقع شده و مسجد بنام امیرالمومنین مورد هدف موشکهای اسرائیل قرار گرفته است. مستنداتش را هم می توانید اینجا و اینجا ببینید .

 ج : تغییر رویکرد مبارزاتی مردم غزه ، ناشی از الگو گیری حماس از مدل مقاومت اسلامی در لبنان است. رویکردهای چپگرایانه و ناسیونالیسی ، ناکارامدی خود را نشان داده و الگوی موفق حزب الله تمامی مبارزان را به پیروی از آن ترغیب می کند. این خود نشانه بزرگی از دور بودن اتهام کور و بی منطق و بی سند و سبک و ناچسب وهابیت و سلفی گری به ایشان است. این همان چیزی است که برای اسرائیل سه سال است در فلسطین مشکلات جدید ایجاد کرده است. این امر ، مورد اعتراف مسئولان اسرائیل است. به ها آرتض این روزها خوب نگاه کنید 

د : سلفی جماعت معتقد به بدعت بودن تقیه است و اگر سلفی یا وهابی باشد ، بر اساس فقه خودش و تحت هیچ شرایطی امکان اختفای آن را ندارد. بچه های حماس ، اگر سلفی بودند ، مبانی تقیه را نداشتند و باید داد می زدند ما سلفی هستیم . آخه چرا اینقدر شبهه هایتان کودکانه است؟

 هـ : مقام معظم رهبری ، فقیه و مجتهد کامل و زمان شناس عصر ما ، اعلام کردند هرکس در این جهاد بشهادت برسد با شهدای بدر و احد محشور است . مقام معظم رهبری در مورد دشمنان امیر مومنان چنین حکمی صادر کردند ؟ از آن حرفهای خنده دار ! نکند سلفی ها به حکم رهبر شیعیان جهان به جهاد می پردازند؟!؟! :)

2-   این روزها ضرت انقلاف حتی در کامنت من تیر مشقی هایی هوا کردند که البته یک پوشک بچه روی آن گذاشتم که بوی  آلودگی اش زیاد نپیچد. ضرت انقلاف در کامنت های وبلاگ من ادعا کرده اند که :"یکی از مسئولان حماس در گفتگو با الجزیره گفته است که "بر اسرائیل پیروز خواهیم شد ، همانگونه که یزید بر حسین پیروز شد"!!. خوب به این جملات دقت کنید. ضرت انقلاف جمله ای را که برایتان نوشتم ، به زبان عربی به حماس منتسب کرده است. جالب آنکه منبع خود را بدون ذکر آدرس یا لینک ، الجزیره معرفی می کند. حتی نمی گوید این مسئول حماس چه کسی بوده و چه زمانی و کجا این حرف را زده ! . حالا علت چیست و ماجرا کدام است ؟  الان می گویم :

الف : تمام تلاش نوکران و عاملان صهیونیزم و ماموران اسرائیل این است که شما ، بدون کوچکترین تحقیقی ، خنجر زهرآلود نفاق را تا دسته در قلب خود فرو کنید. چگونه ؟ بسیار ساده است . به این نکات دقت کنید: از آنجا که شبکه الجزیره ماهیتی تقریبا ضد شیعی دارد ، میخواهند ماجرا را باورپذیر تر کنند. اما مگر همین کافی است ؟ مگر نباید واقعا بچه های حماس چنین کاری کرده باشند ؟ اگر اینگونه است ، کجاست فیلم و لا اقل لینک آن مسئول رده یک حماس مورد ادعای حضرات ! نکند بروند یک کچل موفرفری را جلوی دوربین بیاورند و بگویند این یزید بن شمر بن عمر بن آل دسته بیل از مسئولان حماس است که می گوید ! خیر. شما گفتید از مسئولان حماس. نه یک بازیگر آماتور هالیوود ! برای همین است که هیچ گاه نامی از فرد مورد ادعای خود نیاورده اند. حضرات ! راه طفره رفتن سیمان کاری شده . تسلیم شوید والا بی حرکت ! . جالب است، بازهم مثل همیشه حسنی برنده میشه و این حضرات از ارائه کوچکترین سند و دلیلی خود را بی نیاز می بینند ! اگر کسی توانست کوچکترین لینکی از اینکه یک مسئول حماس چنین چیزی گفته پیدا کند ؛ پشت گوش خود را هم دیده . وای بحال اینکه ماموران اسرائیل خودشان این سند را بفرستند !!  

ب : حالا این نکات پایینی هم می تواند اینجا در اکشن بیشتر ماجرا موثر باشد :) :  

-     کسی که سرخط این شبهه را منتشر کرده کیست ؟ جملات شهید مطهری را بیاد داشته باشید و حالا بدانید مناشه امیر مسئول بخش فارسی رادیو اسرائیل اولین این شبهه را منتشر کرده است و ضرت انقلاف های فراری ایرانی مثل نیما راشدان بخت برگشته آن را اکو دادند . منشه امیر در برنامه اش برای زدن حمایت اسرائیل آزار مردم ایران از فلسطینیان ، اینگونه می گوید : " مردم ایران از کسانی حمایت می کنند که عاشق قاتلان امام (!!!!!) حسین اند " داشتید ؟ یک صهیونیست دو آتشه، برای اولین بار یادش آمد حسین ابن علی علیه السلما ، امام سوم دین خدا است! بابا خدا را شکر . همین مقدار پیشرفت برای ایشان خلی خوبه . عقب مانده ذهنی مثل وی باید بسیار یشرفت کرده باشد که چنین چیزی را گرفته باشد. بهتر است برایش یک لپ لپ خانواده بگیریم تا تشویق شود بچه ام ! :) . انگار نه انگار که این آقا اولا یهودی و دوما صهیونیست است ! حالا نگران ما و امام حسینمان هم شده ! بابا چقدر این آدم خوفی شده جدیدن ! :) فکرشو بکن ! :))

-     و آما  اصل مطلب :  تنها فرقه ای که یزید را دوست دارند ، فرقه یزیدیه هستند که در عراق مستقرند و با وجود آنکه عربند ، خود را مسلمان معرفی نمی کنند و شیطان پرست هستند و ابلیس را می پرستند و در عراق برای خود معبد و دیر و عبادتگاه و خانقاه و بارگاه دارند. این فرقه بسیار محدودند و حتی با وهابیان هم ارتباطی ندارند!

-     اگر یادتان باشد ، لشکری که  در کربلا به دیگری حمله کرد ، لشکر یزید بود. تعداد کدام بیشتر بود ؟ لشکر یزید. چه کسی ادعا می کرد دیگری از دین خارج شده و بر حکومت شوریده ؟ لشکر یزید ! حالا ببینید که این موضوع ، با حمله بندی منتسب شده به بچه های بی نوای حماس چقدر جور در می آید ! مگر حماس خود را از نظر نظامی حجیم تر از اسرائیل می داند ؟ مگر این حماس است که با شعار مقابله با تروریزم به اسرائیل حمله کرده ؟ خنده دار نشد ماجرا ؟ حالا اگر یادتان باشد شعار ما حسینیان این است که خون بر شمشیر پیروز شد. حالا مگر در کربلا غیر از این شد ؟ می بینید چقدر ماجرای این شایعه ، کاریکاتوری شد ؟ فقط ذهن علیل یک صهیونیست بیمار دل می تواند با حساب باز کردن روی احساسات مقدماتی من و شما چنین "چیـــــــــــــز"ی را سرهم کند !

 3-    فلسطینیان زمین های خود را فروخته و پولش را گرفته اند !

بابا شما خیلی با نمکید ! تتتتروخخخخدا ؟ جدی ؟  

عقل می گوید هرکس ادعایی دارد باید اسناد آن را ارائه دهد . ادعای ثابت نشده رد کردن لازم ندارد. من در عمرم ندیده ام ضرت انقلاف و ضد خداها ، برای یکی از ادعاهایشان الزامی برای اثبات حرفهای خود ببینند ! بر این اساس و با این وجود ، چند نکته را از شما می پرسم :  

الف : شما که می گویید اسرائیل در ازای اشغال این زمینها پول آنها را ولو یک پول سیاه ! پرداخته ، چرا اسناد این تغییر مالکیت کل اراضی فلسطین را که فلسطینیان آن را تایید کرده یا محققان بی طرف آن را تایید کنند روی اینترنت نمی گذارند تا سیه روی شود هرکه در او غش باشد ؟ شماها که بقول خودتان فسیل های لولوکاست را هم نگه داشته اید ، چطور اینها را ندارید ؟ یک اسکن و آپلود ناقابل کاری دارد ؟ بلد نیستید ؟ آخی حیوونکی، اینجوری می خواهید دره سیلیکون خاورمیانه بشوید ؟ :) بذارید همین محمد مسیح خودمان یادتان دهد !  

ب : شما از کسی که این حرف را بشما زد ، تاریخ و ریز ماجرا را پرسیدید ؟ حالا بگذارید برایتان بگویم . اسرائیل تنها حداکثر دو و نیم درصد زمین های سرزمینهای اشغالی را از فلسطینیان از بیش از نیم قرن پیش تاکنون خریده است. اما چگونه خریده ؟ شما آیا سید ضیاء الدین طباطبایی را می شناسید ؟ قربان این همه سواد و معلومات و مطالعات !!! بابا ! او همان کسی بود که زمینه حضور رضاشاه را در مسند پادشاهی خودخوانده ایران ، فراهم کرد. سید ضیاء الدین طباطبایی یا بهتر بگوییم ، ضایع الکفر تباه تباری ، به عنوان عامل نفوذی اسرائیل و با پول صهیونیزم بین الملل و حمایت انگلیس ، زمینهای فلسطینیان را از آنان می خرید و به انگلیس و صهیونیست ها می فروخت و فلسطینیان به گمان آنکه زمین های خود را به سید فاطمی می فروشند متوجه هیچ چیز نشدند . در مورد وی بهتر است بدانید وی ارتباط خود با انگلیس را از 19 سالگی و پناهنده شدن به سفارت انگلیس در تهران شروع کرد !

 ج : گیرم که این گونه می بود . ببینم اسرائیل بلندیهای جولان ، صحرای سینا ، مزارع شبه عا و و و را نیز از مصر ، لبنان و سوریه خریده بود ؟ پس چرا اینقدر راحت شبانه جنوب لبنان را تخلیه و فرار کرد ؟ اسناد مالکیت اسرائیل بر ارض فلسطین را هرگاه ارائه کردید ؛ اسناد این یکی ها را هم همانجا ارائه کنید !!  

د : نکند در طرح نیل تا فرات هم ، اراصی سرزمینهای بین نیل تا فرات را هم خریده ؟ هنوز اشغال نشده آن جا را هم بنام اسرائیل زدید ؟ بابا دمتان گرم ! :)  

4-    ضرت انقلاف می گوید حماس تروریست است.

 این شبهه را ول می کنم . از نظر اینها سپاه ، جزب الله ، و آن خبرنگاری که به بوش دمپایی ول داد هم تروریست است . از نظر اینها ، تنها کسی که تروریست نیست خود شارون است و هرکس شارون بگوید !

 5-    ضرت انقلاف می گوید حماس با مردمش بد رفتاری کرده !  

الف : ضرت انقلاف لطفا معلوم کند موضعش را. بالاخره مردم غزه سلفی اند !!!و حقشان است که اسرائیل آنها را بکشد!!! یا نه و هیچ کس حق ندارد بهشان دست بزند؟ :)) 

ب : کو سند ؟ باز هم حرف روی هوا ؟ بازهم ویدئوهای یوتیوبی ؟ مرا یاد آن تکه فیلم بامزه و نمک انداخته اید که یک زن دائم جیغ می زد و مقابل پلیس مقاومت می کرد و می گفت نمیام نمیـــــام ! کجا نمی آید ؟ چرا نمی آید ؟ پلیس چکارش دارد ؟ هیچ چیز در این فیلم معلوم نیست. آنچه که در فیلم هست مشخص نمی کند محتوایش را. فقط تیتری که حضرات روی لینک می نویسند قسم حضرت عباس دارد که محتوای آن چیست ! می گویند بچه های حماس بچه ها را گروگان گرفته و سپر انسانی کرده اند ! فیلم را خوب ببینید ! دقیقا بر عکس آن در این فیلم مشخص است. دقیقا برعکس. یک نیروی حماس دارد با چند و دندان یک بچه را از تیررس اسرائیلی ها خارج می کند. راستی از خودتان پرسیدید چرا ویدئوهای ضد اسرائیلی و افشاگرانه گروه جهادمجازی را یوتیوب پاک می کند؟ بنظر من مال دموکرات بودنش است . به تمام معنا. دموکراسی همین است. قسم می خورم.  

آی شبهه جواب می دهیم ، آب حوض می کشیم ، موشک می سازیم ، کد تراش ماشین CNC می نویسیم ، اسرائیلی خفه می کنیم ، ضرت انقلاف قهوه ای می کنیم ، بدو بدو خونه دار بچه دار زنبیل و وردار و بیار...

/ 7 نظر / 34 بازدید
نمکدون

سلام با مطلب زیر به روز شده ام: " و اینک؛ خشم رهبری از دولت های عرب " (بخوانید) یاعلی

مصطفی

سلام وبلاگ خوبی داری ممنون میشم اگه لینک منو برای حمایت از غزه با نام " اسراییل یا غزه " تو وبلاگت قرار بدی. خودتم یه سر بزن و رای بده... با تشکر ...

رسول

آفرین خیلی خوبه

محمد هادی

بسم الله خیلی طرز مطلب نوشتنت نسبت به قبل فرق داره.

بانو

سلام در لیست پیوند موقتم این مطلب شما را آوردم. موفق باشید و قلمتان محکم تر از پیش...

نـوربـاران

سلام دوست عزیز وبلاگ جالبی است. متن شما در مورد شبه ای که مطرح شد، قابل تقدیر است. خسته نباشی.

فرهاد عظیما

سلام جالب بود! در تحليل نبرد آمريکا وايران با موضوع امپراتوري آمريکا در سايه رحم ايران به روز هستيم...منتظر شما هستيم...... يا علي(ع) http://jamaran110.parsiblog.com