رمز را برداشتم . همه می توانند بخوانند.

رمز را از روی مطلب "داااد نزن ! شلوغ نکن ! دستت رو شده !" برداشتم . این مطلب را برای رجانیوز نوشته بودم و در ادیتور وبلاگ هم برای انتشار صفحه بندی کرده بودم و چون حق انتشار آن متعلق به رجانیوز است تا انتسار آن در آنجا روی آن رمز گذاشتم . حالا همه می توانند آن را هم در رجانیوز و هم در وبلاگ خودم بخوانند.

همین پست قبل از نقل قول از شیخ بهایی است.

/ 6 نظر / 10 بازدید
روح اله سلیمانی

چشم هام سوراخ شد تا همه ی مقاله را خواندم. همانطور که گاهی جهل خودی ها موجب بروز مشکلات عظیم می شود ، خیلی اوقات هم جهل دشمنان موجب پیشرفت هرچه بیشتر می گردد. خدا شر شان را به خودشان بازگرداند انشا،الله. ما از آن جا که با بر و بچه های سپاه زیادی دم خوریم حرفتان را خوب فهمیدیم.

گروه فرهنگی شبکه ایران

باسلام پوشش خبری و تحلیلی چهره های جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در گروه فرهنگی شبکه ایران «گروه فرهنگی شبکه ایران» را به این آدرس لینک کنید: http://www.inn.ir/ServicePage.aspx?sid=8

محمد

به نام خدا با سلام و تقدیر به خاطر وبلاگتان من در مورد حسین درخشان جستجو میکردم که به وبلاگ شما رسیدم و اطلاعات خوبی هم دریافت کردم اما متاسفانه اطلاعات بسیار پراکنده بود اگرامکان دارد ازشما تقاضا دارم لینک های موجود و یا سایر مطالبی را که در مورد "حسين درخشان " در اختياردارید برای من بفرستید- به خاطر وطن!!-.مثل قبلی ها ،نا امیدم نکنید ،لطفا...!

دانشجو

به نام خدا عرض سلام از اظهار نظر شما سپاس گذاریم. یا علی

سعید

بسمه تعالی سلام برادر حقیقتا خسته نباشید. خصوصا در مورد روشنگری ها. من تمایل دارم لینکتون کنم اگر راضی باشید . البته به راهنمایی هاتون رو احتیاج دارم .راهنمایی هایی برادرانه و سازنده ان شا الله