بردگی نوین در فضای مجازی ایران

به نظر می رسد فضای مجازی ایران، به شدت مورد توجه استعمارگران نوین قرار گرفته است. همانگونه که در سالهای آغازین قرن 13 هجری شمسی مردم ایران از خواث ماده سیاه بدبویی که شوارع آنها را آلوده کرده ، حیوانات آنان را بیمار می کرد و پاک کردن آلودگی از آن بشدت دشوار بود  از اینکه چشم آبی های موطلایی آمده و این ماده کثیف را جمع آوری می کنند و می برند و مقداری پول سیاه هم بهرحال به آنها می دهند خوشحال بودند، امروز ایران بازهم مستعمره است. مستعمره ای سیاه تر از مستعمره ی دوران اکتشاف نفت.

ایران در زمینه ی دو کلید امروز دنیای فناوری اطلاعات یعنی "کلیک" و "بیت" مستعمره است.

ناراحت نشوید. بهتان بر نخورد.

ما ایرانیها، برده های مجازی استکبار بین الملل هستیم . هر روز بدون آنکه بخواهیم درگیر بازیچه ای جدید می شویم و از اینکه آمریکا به ما "سرویس" می دهد از او تشکر می کنیم و حالی مان نیست چیزی گرانبها بنام کلیک را از دست می دهیم و گردش خون جهان فناوری اطلاعات یعنی بیت را بیرون از رگهای مجاری فناوری اطلاعات خود جشن می گیریم !

خوشحالیم که استکبار که از انسانیت بویی نبرده، حالا به خاطر حقوق بشر و آزادیهای مدنی، به ما اجازه می دهد "از او فناوری بخریم" !

ناراحت نشوید.

اعتراف کنیم. اعتراف!

ما برده ایم و ایران نیز مستعمره، و مشتی تقی زاده ی نوین در این کشور هستند که میگویند ایرانی نمی تواند یک لولهنگ بسازد و اگر میخواهیم پیشرفت کنیم باید از نوک پا تا فرق سر فرنگی شویم .

تقی زاده هایی که سرقت نفت امروزین جهان یعنی فناوری اطلاعات را جشن می گیرند و سرود خر برفت و خربرفتشان آسمان ایران را آلوده است و ابر سیاه باران اسیدی فناوری اطلاعات بیگانه مزارع کار و سرمایه فناوری اطلاعات ایرانی را به باد می دهد و مجرایی برای سرقت داده های ما و استیلای استکبار بر شرف و ناموس و جان و مال و امنیت ما شده است.

عاشق این هستیم که نزدیک به سه میلیون تومان از جیب بدهیم و یک گوشی موبایلی بخریم که در دنیا مردم از او می ترسند !

 ما نوکر اربابان بیگانه ایم تا نگذاریم ذره ای ارباب ضرر کند ! فیسبوک افت ترافیک کرده ؟ فیسبوک دارد می میرد ؟ چه اشکالی دارد ارباب ! ابزار جدیدت را بده خودمان تبلیغش می کنیم و تا خرخره در آن فرو می رویم .

مگر فیسبوک نبود ؟ هرچه گفتند و گفتند ما کار خودمان را کردیم و تا خرخره در آن فرو رفتیم . شما ملک جدید را آدرس بده . خودمان آبادش می کنیم !

 

 

ولو اگر در خانه ی جدیدت حتا ما را داخل آدم هم به حساب نیاورده باشی و نام ما حتا در فهرست مهمانها هم نباشد، خبالی نیست ارباب، ما با شما نرد عشق باخته ایم. هرچه آن خسرو کند شیرین کند !

/ 1 نظر / 13 بازدید
سلام

الان این برنامه قرعه کشی برنج محسن نشون میداد مهمونشون امیر حسین رستمی بود و گوشیش آیفون بود