حملهء درخشان به ابطحی !

بسم الله

 من باور نمی کنم حسين درخشان يادش رفته باشد. اين را که ديگر نمی شود آدم يادش برود. همه ما ها می دانيم که از ميان مسئولين ايرانی چه کسی بود که با شلوارک و زير پيراهنی اجغ وجغ سالهای دهه ۶۰ کنار ساحل های رنگ و وارنگ لبنان راه رفته و بعد از اينکه در موردش افشاگری شد رفت و شکايت کرد و بعدش هم هيچی ! .

اين يکی را هم همه خبر داريم ديگر. چه کسی با آی دی های مختلف با دخترهای مردم همين الان تو ايران چت می کند ! چه کسی خبررسوايی های اخلاقی اش سرتاسر کشور را پرکرده . چه کسی رسوايی های اخلاقی اش در سفارتهای خارجی تهران هم ادامه دارد !

نه . می دانسته . مطمئنم . پس چرا اين مطلب افشاگرانه را زده ؟ دعوايی چيزی بين او و ابطحی است‌؟... عجب افشاگری ای . مطلب لبنانش واقعا آبروی ابطحی را برد. رسما دارد به شکم گنده و گرد ابطحی اشاره می کند! :))

امروز نمی دانم بين ابطحی و درخشان چه گذشته .
بچه ها خبری بو ده بمن هم بگوييد .

/ 8 نظر / 7 بازدید
Arash

ابوذر: سعی کن در زندگی یه کم شرف داشته باشی. چیز خوبیه.

علی

انسان منحرفی نباش.سعی کن مثل يک انسان بالغ رفتار کنی.چند سالته؟

پاسداران

بسم الله . نظرتان چيه ؟ شرف از نوع غربی سکولار قبوله ؟ جديدا ضرت انقلاف بايد شرف را بما ياد بدهند ! شرف چيز خيلی خوبی است. اما اگر هوای آموزش شرف بسرتان زد يک سر بزنيد درب وب نوشت يک چيزايی را به يک کسانی که ذکر شد آمورش بدهيد. کارتان آنجا که تمام شد در تونتور يک بی شرف ديگری منتظر شما است. فرهنگ شماها را لااقل آنها می فهمند. اما درد بی شرفی را نمی توانند کاری کنند. برويد ببينيد برای آنها چه کاری می توانيد بکنيد. مبانی شرف ما با مبانی شرف شما فرق می کند. شرف ما در مردانگی و غيرت رقم می خورد نه در چت کاردن با دخترهای مردم و آلودگی اخلاقی در سفارتهای بيگانه و درست کردن سايتهای مستجهن بشدتی که حتی کمونیستها هم پاچه انسان را بگيرند ! برويد شرفتان را به ابطحی ودرحشان آموزش دهيد.

امين

سلام. از بالا شروع کردم و تا اينجا رسيدم. بقيه اش رو قبلا ديده بودم. ممنون. يا علی

پاسداران

بسم الله . امين جان التماس دعا .

amir

برادر گرامی : کاری به ابطحی و کارهایش ندارم . ولی عنوان پاسداری عنوانی باارزش است . یک پاسدار ابتدا اخلاقی فکر می کند ، اخلاقی عمل می کند واخلاقی مینویسد . درضمن یادمان نرود به فرض گناه کردة دیگران رابه عهده نگیریم . به فرض که آقای ابطحی رسوایی اخلاقی داشته باشد قول قرآن راچه می کنی ؟ التماس دعا

پاسداران

بسم الله . برای بار يک ميليونيوم بنده پاسدار نيستم ولی پاسدارها را دوست دارم :)) دانشجويی بچه مسلمانی خودش يک پا پاسداری است. ضمن اينکه من الان در اينترنت يک پا سپاه برای خودم راه انداخته ام . به لطف خداوند متعال و به اراده حضرت حق ، روی همه ضد انقلاب هم کم شده و بيشتر کم خواهد شد. اين از اين . و اما : برادر چطور می گويی کاری به کارهای ابطحی نداری اما ناگهان اخلاق برايت تا اين حد فراتر از تعريف اسلاميو حقيقی مهم شد ؟ مگر موضوع من چيزی جز انحرافات اخلاقی بود ؟ و در ضمن ، با مشاهده صفحهء حسين درخشان می بينی که گناه عمل ديگران را کسی به عهده نمی گيرد. بفرموده قرآن کريم و لا تزر وازره وزر وازره اخری . هيچ بارکشی بار فرد ديگری را به دوش نمی گيرد. اين تذکرات اخلاقی را يادتان باشد حتما به درخشان بدهيد. همين نوع تذکر به ابطحی و سخنگوی دولت فراموش نشود . انگار يادتان رفته علت عزل ابطحی را ؟! قول قرآن کريم هم اين است که آدم فاسد الاخلاق بی پروا غيبت ندارد. افشاء حقیقت اين بی انصافها عين ايمان است. توکل بر خدا . يا حق .

انسیه

ابطحی یه کافر آخوند نماست همه اصلاح طلبا و دوم خردادی ها ژر از رسوایی هستند ابطحی تنها نیست خاتمی مهاجرانی و...... ننگ ملت ایرانند باید ترور شوند.