غزل خداحافظی...

بسم الله  .

دوستان و بزرگواران گرامی . سلام علیکم

دیگه امکانات این پارسی بلاگ داشت منو از حسودی می کشت ! امروز همه که رفته بودم و تونستم وبلاگ شخصی مدیر پارسی بلاگ را بخونم . بچه مثبت بودن ازش می ریزه ! خداییش من که دیگه کم آوردم ! گفته بودم یک سرور خوب گیر آورده ام دارم تست می کنم ؟ این هم جواب ! بخدا من دیگه طاقتم تموم شد ! آقا بنده آرام آرام می روم تو پارسی بلاگ . البته فعلا تا یک مدت مشخصی این وبلاگ را هم بشکل موازی ! می چرخانم . یک جورایی به اینجا عادت کرده بودم . اما دیگه نمی شه . آخه پارسی بلاگ خداییش خیلی امکانات داره . یک مقداریش رو توی جمع مستان گفتم . مابقی اش را هم تو وبلاگ مدیر پارسی بلاگ بخونید. یک چیز خوب ! این رو تو وبلاگش ننوشته اما تا آنجایی که من دارم می بینم اگر وبلاگ منفی ای - مثلا غیر اخلاقی - بیاید توی پارسی بلاگ ، الحمد لله .در اسرع وقت غیرفعالش می کنه . خداییش ما رفتیم . لینک را هم می گذارم اما هنوز تا فردا صبح احتمالا چیزی توش نباشه.

از خداوند متعال می خواهم به حق فاطمه زهرا نوشتن من در اینترنت را وسیله نزدیک شدن به خودش و بخشش گناهانم قرار دهد. دلم می خواهد تا برای انقلاب اسلامی کاری کرده باشم و راهی بهتر از این را نمی شناسم که آنچه میدانم برای بقیه بگویم. دفاع از انقلاب اسلامی در حوزه اینترنت را انتخاب کردم و از خدا می خواهم که بحق محمد و آل محمد ظهور مولایم را تعجیل کند ُ نیت خالص بمن بدهد و آنچه می خواهم از خودش را بمن عطا فرماید .

/ 9 نظر / 6 بازدید
کورش

با دورد. آقای من وبلا شما را می خوانم .من عربی نستم و عربی بلد نستم. می شود فارس را قدر بداريد؟؟

علي انصاري

با سلام و عرض خسته نباشيد خدمت دلاور مرد عرصه اينترنت ابوذر خان گل گلاب ........ از اين جهت که به خونه جديد و با امکانات جديد نقل مکان می کنيد خوشحالم .... آرزوی ما خوشحالی و موفقيت شماست //// مخلص شما علی

هابيل

مطالبتان را گذرا خواندم. بسيار جالب بود. به من هم سر بزنيد.

آرش

دورود بر شما دوست گرامي از سايتتون خيلي خوشم اومد اميد وارم از نوشته هام بدت نياد مي خواستم نظرت رو در باره ي تبادل لينک بپرسم و با هم بيشتر در تماس باشيم،ارادتمند شما،آرش http://lonely-tree.blogspot.com yahoo id: arash_javadian2000 ايميل: arash_moody@yahoo.com اگر اقدامي کردي من را از طريق ايميل يا راه ديگري مطلع کن خوشحال ميشم اگر از وبلاگ من ديدن کني و شما را در ليست دوستان خودم داشته باشم http://lonely-tree.blogspot.com

پاسداران

بسم الله و عليه نتوکل. کورش را می دانم عرب نبود. اما اين ۱۲۳ را نمی دانم . ضمن اينکه فارسی را شما همينجوری بلدی که باهاش اين جملات رو نوشتی ؟ ضمنا جناب کورش اين کلمه قدر ، کجاييه ؟‌ ضمنا از اين به بعد چشم سعی می کنم فارسی را قدر بدارم ! قربانی فارسی ! نويسی ات !

پاسداران

و جناب حاج علی انصاری . برادرجان ممنون .اما من بقول يک نفری ،‌يک هيچ ، می باشم . در مقابل شهيد. هروقت خواستيم بفهميم چقدر برای دين خدا زحمت کشيده ايم ، خود را با شهيد بسنجيم نه با آن زنک منافق بدبختی که از روی کوری دل ، مومنان را در مسجد و مدرسه می کشت وامروز در پارلمان اروپا داد آزادی سر می داد.

پاسداران

و اما اين جناب هابيل ! شما همينجوری منتظر باش تا من هم همينجوری اتفاقی و گذرا ! يکهو کل الزرقاوی و بن لادن و دار و دسته را باهم دسته جمعی افشاء کنم . ضمنا ! در وبلاگتان هم کامنت گذاشتم .اگر می خواهی - شما يک نفر . فقط خودت - کامنت هايت را بدون توجه به محتوايش پاک نکنم از وب خودت در وبلاگ من آدرس نگذار. خب ؟ والا که خب خوشجال می شوم اصولا کامنت نگذاری. می دانی اسم حقيقی تو چيست ؟ تو نه هابيلی ،‌نه قابيل ، نه حوا ، نه آدم و نه يکی از همسران آنهاو نه خدا ! تو آن يک نفر باقی مانده هستی. خوب فکر کن اگر عقلت راه نداد خبرم کن تا برايت بگويم . اول اسمش را برايت می گويم . شيطان !فکر کنم با اين راهنمايی يادت بيايد. تا وقتی امثال شما طالبانيزم شيعي را تبليغ می کنيد اسلام ناب محمدی ناب گسترش وتبليغ پيدا نمی کند.

پاسداران

بسم الله . جناب آرش آقا. سلام عليکم . شما ان شاء الله بزرگوار هستيد . من الان تقریبا یک ربع است که وبلاگ شما را می خوانم . محتوای قابل تاملی دارد. اما من بدون توجه به محتوای وبلاگها نمی توانم آنها را اشاعه وتبليغ کنم . محتوای وبلاگ شما با نگاه عقيدتی وفرهنگی من همسو نيست و نمی توانم آنچه را به آن اعتقاد ندارم به ديگران توصيه کنم . این کار با باورهای عقیدتی وفرهنگی و دینی من مخالف است. اما بهرحال مطمئن باشيد از هر گفتگو با شما استقبال می کنم و تجربه هم نشان داده که انشاء الله به حول و قوه الهی ظرفيت بسيار زيادی دارم که فکر نمی کنم هيچ مدعی اصلاحاتی چنين ظرفيتی را از خود نشان دهد. آقای خاتمی نتوانست در مقابل آن چهارتادانشجوی گيج تاب بياورد و آنها را تهديد به اخراج از سالن کرد - که البته خوب کاری کرد - و سمحه سهله اش ته کشيد. اما شهيد بهشتی سر بچه ای را که برايش گل آورد و به او گفت بهشتی بهشتی طالقانی را تو کشتی بوسيد و گل را از دستش گرفت و بملاطفت در دل خود خون خوردو دم بر نياورد. دکتر هادی.خ نبايد اين صحنه از يادش رفته باشد. چون آن کودک فرزند او و آن جمله بنا بر تعليم او بود.