چهار ماه از اولین دروغ گذشت

2- دولت ، با تمام اجزایش ، در اختیار هر رویکرد سیاسی باشد ، نه تنها منصوب بلکه متعلق به ملت است و اصولا برای سازماندهی به امکانات عمومی در راستای پیشبرد اهداف ملت ایجاد می شود. پس اینکه بگوییم دست دولت را از اموال ملت - و انچه اموال خودش نیست ! - کوتاه کنیم ، مغلطه ای سطحی است. خود دولت مال ملت است . وای بحال آنکه بخواهیم دستش را از چیزی که مال ملت است دور کنیم. مگر اینکه بگوییم دولت به اموال خصوصی مردم که در تملک خصوصی آنها است دست انداخته که خب البته این ادعای معرکه گیر و جدیدی است که در همین چهارماه هم شنیده نشده بود که مثلا بگوییم دولت محتوای حسابهای بانکی مردم را مثلا تخلیه کرده و به اموال خصوصی دست انداخته :)) . چه داستان با نمکی . بنشینیم و توضیحات داستان جدید را هم از شما بشنفیم که قطعا جذاب و رنگارنگ و خیال برانگیز خواهد بود. اما بد نیست قبل از توضیح دادستان برای دیگران ، آن را لا اقل برای خودمان هم که شده بیان کنیم که ماجرایی مشابه آنچه تا الان گفته ایم بر سر ان هم نیاید ! :))
 
3- حقیقتا این سئوال از جمله سئوالهایی است که جریان هاله ی سبز توهم از جوابگویی به آنها خودداری می کند . آخر چگونه است ، اگر ، رای 13 میلیونی ( که نه ، البته ادعای رای سی میلیونی دارند ! ) انکار شود ، کودتاست ، اما اگر رای 24 میلیونی انکار شد ، عین عدالت ؟! :)

۴- از جریان هاله سبز توهم باید پرسید ، روز 22 خرداد روز کودتای چه کسی بود بر چه کسی ؟ جز این است که کسی کودتا می کند که وضع موجود بضرر او باشد؟ و اما رفتار کودتایی چیست ؟ کسی که وضع موجود به نفع او نباشد و بخواهد کودتا کند ، به خیابان می آید ، خیابان را می بندد ، اوضاع را از روال عادی خارج می کند ، به محل ذخیره سلاح و مهمات حمله می کند. بانکها را به آتش می کشد . بمب گذاری و ترور می کند و آدم می کشد و تامی تواند ابهام و فتنه می سازد و البته که شایعات هولنـاک می سازد و روشن است که اگر این شایعات ، روی حداقلی از حقیقت ساخته شود ، می تواند برد کند. اگر سوء رفتاری در کهریزک نباشد که نمی توان شایعات هولناک شکنجه و جنایت و جسارت ساخت ، تا احساسات را تحریک کند و به کنترل گیرد وعقلانیت را حذف کند  ! موج سهمگین و کور احساسات ، چیزی است که باید ساخت ، تا چشمها کور و گوشها کر شود. تا هرچه خواستیم بکند و به هیچ چیز فــــــــــــــکر نکند ،‌هیچ چیز. هیچ چیز ... مگر نه اینکه آن دزد هنگام فرا، داد ی زد : آی دزد !آی دزد!  
 
4- کار بجایی می رسد،  اینقد کوک شده و بی اراده ، اسباب بازی عروسک گردانهایی در فواصل بسیار دور و آن طرف دریاها و اقیـانوسها می شویم ، که دیگر در انتخاب اهداف و تعیین مسیرهای اقدام ، حیا را کنار گذاشته ، علنـا اهداف و برنامه های خود را در شعارهای ما می گنجانند و البته که چشمهای ما ، بسته تر از گذشته ! :) .  آمریکا ، دعاوی استراتژیک خود با روسیه و چین را که بروشنی جنبه های اقتصادی و سیاسی و امنیتی دارد ، در خیابانهای ما سامان می دهد و ای وای ، که ما ، چیزی به این عیانی را نمی بینیم . مگر نوکری ، همیشه در ازای وجه است ؟ ای بسا که بسیاری به بسیاری،  بدون چشمداشت و حتی آگاهی ، خدمت می کنند و خدماتی به وی می رسانند که وی در خواب نیز نمی دید ! والا ، برای من و توی شعاردهنده ، چه فرقی میان چین و روسیه ی سکولار ، با آمریکای سکولار است ؟ و مگر نه اینکه کمونیزم و سکولاریزم ، هر دو ، دو فصل از کتاب غربی لیبرالیزم انسان محور ضد محوریت دین است و این کتاب ، در دست الهه ی جنگ ، دو بار جهان را به کام دو جنگ خانمان سوز کشید و دو بمب هسته ای را میان بیش از سیصد هزار نفر انسان کاملا غیر نظامی منفجر کرد ؟
 
5- پس از خواندن نماز جمعه با کفش و مختلط  وبدون اتصال صف ، کار به جایی رسید که شعارهای استکبارپسند در روزهای خداپسند سر داده و به این تناقض دهشتناک ، برچسبهای خنده دار دادیم . مگر ماهیت روز قدس ، ماهیتی غیر از ملی داشت و مگر اختصاص به دولتی خاص ؟ روز قدس اگر روز این دولت است ، باید اعتراف کنیم که بدنبال براندازی حکومتیم نه مخالفت با یک دولت !چرا که آن کسی که این کشور را با این سیستم سیاسی ساخت ، نام این روز را ، و محتوایش را و شعارهایش راو سمت و سویش را مشخص کرد و ما اگر در خلاف جهت رود شنا می کنیم ، باید مخالفت با او را انکار نکنیم و بگوییم مخالف خط امامیم ، نه خط امامی ! و مگر نه اینکه خط امام ، یعنی "روز آزاد سازی قدس شریف" ؟
 
6- وقتی ، از خارج از مسیرهای رسمی راهپیمایی روز قدس ، در تجمعاتی حداکثر چند هزار نفره ، تلاش می کنیم تا علیه حرکتی چند میلیونی که اینبار به تعبیر دوستی ، آنچنان غیرتی و هوشیار به میدان آمده بود قد علم کنیم و کار را به تناقض بافی کشانده از یکسو مدعی تشکیل اکثریتی در پایتخت ، روز قدس ، شویم و از سوی دیگر ، بگوییم که در دیگر شهرستانها چون کنترل حکوتی کمرنگتر بود ، اکثریت را داشتیم و در پایتخت ، حاکمیت به زور سرنیزه !! کار خودش را کرد و اکثریت را شکل داد ، چگونه دم از ادامه راهی بزنیم که حتی خود هنوز جمع بندی نکرده ایم در مورد ماهیت و قدرت آن ، به مخاطبان خودمان چه بگوییم ؟ این یعنی آنکه در دریای تناقض غوطه وریم و البته که به روی مبارک هم ، نمی آوریم !
 
7- مجال داد و بیدادفراوان ! اما بسنده کنم . فقط بگویم ، شماها و دوستان مجرم در بند شما هیچ پایبندی به شعار و هدف و آمان 13 آبـان نداشته و ندارید. چه ،حتما فراموش کرده اید عباس عبدی را ، که در کافه ی آقـای اریک رولوی فرانسوی ،  باری روزن جاسوس آمریکایی را در آغوش گرفته و از کار - نکرده ! :) - ابراز پشیمانی کرد. چرا که بسیاری لا اقل می دانند او فقط یک مترجم بود ، نه فاتح ! ، که در روزهای پس از فتح لانه جاسوسی به آنجا آورده شد !!! تصور من این است  محسن میردامادی ،بارها روی باری روزن ها را ماچیده است ! یادمان نرفته که جان بولتون ،‌هنگای که برادر محسن میردامادی مسئولیت کمیسیون سیایت خارجی و امنیت ملی مجلس ششم را برعهده گرفت ، برای او پیام تبریک فرستاد ! یادمان نرفته چه کسی هنگام شروع عملیات اشغالگرانه آمریکا علیه کشور عراق بدون مجوز سازمان ملل ، با یک پرواز در معیت خانواده به سرزمین استعمار پیر سفر کرد !
 
8- دوستان شما می گویند ، فرهنگ بسیج و بسیجی ، شهید وشهادت طلبی  ودفاع و دفاع مقدس ، خشونت آفرین و ضد دموکراسی است ! چگونه است که به امروز که می رسیم ، هم شعار به نفع آمریکا می دهیم و هم می خواهیم از توبره ی دوران دفاع مقدس بخوریم در حالیکه آستینمان هنوز هم که هنوز است ، به خون مشت ی که بینی آن جوان بسیجی زدیم آغشته است که فریاد مرگ بر خمینی را در روز قدس بر سرش کشیده شعار سلطنت طلبی و شیر و خورشید علیه او سردادیم ؟ :))
 
والــسلام ، نامه ناتمام .

/ 2 نظر / 15 بازدید
نسیم

اینقد دست و پا نزن گندیدید بابا مرگ بر احمقی خاک تو سرش با این دروغهاش زنده باد سبز درود بر موسوی

رز

سلام وب عالي داريد.موفق بلشيد.به وبلاگ منم سربزنيد.ممنون...................................................................................................................................................................................................................