درس عبرتی باشد ...

زیر گروه چهارم جستجو و نتایج صد درصد مرتبط با جستجو !

#q=%D9%85%D8%A7+%D9%87%D9%85%D9%87+%D8%AD%D8%A7%D8%AC%D9%82%D8%A7%D8%B3%D9%85%DB%8C&hl=en&client=firefox-a&hs=NGu&rls=org.mozilla:en-US:official&prmd=imvns&ei=dni-TvrzAYnB8QPYxZinBA&start=30&sa=N&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=65adf94213c34897&biw=1280&bih=893>http://www.google.com/search?q=%D9%85%D8%A7+%D9%87%D9%85%D9%87+%D8%AD%D8%A7%D8%AC%D9%82%D8%A7%D8%B3%D9%85%DB%8C%D9%85&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a#q=%D9%85%D8%A7+%D9%87%D9%85%D9%87+%D8%AD%D8%A7%D8%AC%D9%82%D8%A7%D8%B3%D9%85%DB%8C&hl=en&client=firefox-a&hs=NGu&rls=org.mozilla:en-US:official&prmd=imvns&ei=dni-TvrzAYnB8QPYxZinBA&start=30&sa=N&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.,cf.osb&fp=65adf94213c34897&biw=1280&bih=893

تازه کسی سازماندهی نکرد. همه چیز خودجوش. قبلا اگر کسی علم بر می داشت و محور حرکت می شد ، اینقدر سریع نمی توانست حرکت را مثل این ، تا جان چهارم ، اینگونه شمشیر وار در شکم گوگل فرو کند !

هرچند این داستان سر دراز دارد و تودهنی آهنین بسیار دردناکی در حال آماده شدن است ، اما فعلا همین هم باشد ، درس عبرتی ، تا بدانند سازماندهی نشده و خبری نشده ، اینگونه ایم . تکان بخورید و اگر دست به حماقتی ، جنایتی چیزی شوید که آنوقت که دیگر جرتان می دهیم !

«We’re all Gen Qasem Soleimani»

«آخرین بسیجی خامنه‌ای که به آن دست خواهید یافت حاج قاسم ماست، همه ما را ترور کنید.»

این روزها در شبکه‌های اجتماعی نظیر چنین جملاتی را زیاد می‌بینید. جملاتی که می‌خواهند نشان دهند قاطعانه حامی سردار قاسم سلیمانی هستند و اظهارات تهدیدآمیز بعضی از مقامات آمریکایی تنها عزم جوان‌های ایرانی را برای ایستادن در مقابل زیاده گویی ها بیشتر می‌کند.

بعد از راهپیمایی روز 13 آبان امسال که در آن بسیاری از جوانان و نوجوانان با امضای طوماری خواستار پیوستن به سپاه قدس ایران شدند، در جدیدترین اقدام تعداد زیادی از کاربران شبکه خبری اجتماعی ایران در حمایت از فرمانده سپاه قدس ایران تصویر پروفایل خود را به تصویر وی تغییر دادند.

این روزها اگر به شبکه‌های اجتماعی پرمخاطب و فعال مثل فیس‌بوک و گوگل‌پلاس و حتی شبکه تازه تاسیس افسران که به نام افسران جوان جنگ نرم نام گرفته سر بزنید مشاهده می‌کنید تعداد زیادی از کاربران آنها در حمایت از فرمانده سپاه قدس ایران به جای تصویر خود تصویر وی را گذاشته‌اند تا در یک معنا بگویند همه آنها پشت این فرمانده سپاه هستند.

این اتفاق به دنبال این رخ داده که چندی پیش برخی از نمایندگان کنگره آمریکا خواهان ترور سردار قاسم سلیمانی شدند. روز گذشته در حالی‌که دو ساعت از آغاز این حرکت دسته جمعی نگذشته بود تعداد زیادی از کاربران از این حرکت استقبال کردند و به سرعت نیز درباره آن اطلاع‌رسانی صورت گرفت.

این حرکت ابتدا از شبکه اجتماعی فیس‌بوک آغاز شد اما در فضای گوگل پلاس با فاصله کمی پیگیری شد و شبکه‌های اجتماعی دیگر هم به آن پیوستند. چندی قبل بود که جمعی از نمایندگان کنگره آمریکا پیشنهاد طرح ترور مسئولین سپاه قدس را دادند و در همین زمینه یک مقام آمریکایی به صراحت نام قاسم سلیمانی را برده است و گفته: «قاسم سلیمانی بسیار سفر می‌کند... تکان بخورید... تلاش کنید او را بکشید.» پیش از این هم جمله معروفی از شیمون پرز در وصف ترس از سردار ایرانی آمده بود به این مضمون که: «خاور‌میانه روی انگشت ژنرال قاسم سلیمانی می‌چرخد.»

روزنامه انگلیسی گاردین هم در مقاله‌ای نوشته بود: «قدرت و وجهه قاسم سلیمانی به عنوان کسی که قدرتمندترین بازیگر عرصه منطقه است، در سه سال گذشته افزایش یافته است. برخی از مقامات عراقی او را ستایش می‌کنند.» همچنین یکی از روزنامه‌های معتبر آمریکایی تاکید کرده: «یکی از قدرتمندترین چهره‌های موجود در عراق، یکی از مقامات دولتی این کشور، یک رهبر شبه نظامیان، یک روحانی بلندپایه یا یک فرمانده یا دیپلمات آمریکایی نیست.این فرد، یک ژنرال ایرانی است که هم‌اکنون بسیار پرنفوذتر از همه مقامات نامبرده شده است. ژنرال «قاسم سلیمانی»، فرمانده نیروهای قدس، شاخه فعال سپاه پاسداران ایران در عراق است .»

حالا پس از آخرین اظهار نظر اهالی کنگره آمریکا جوانان ایرانی هستند که خلاقیت را به دست می‌گیرند و به حمایت از سردار خود برخاسته‌اند. پیش از این نیز در جریان راهپیمایی ۱۳ آبان، بسیاری از جوانان و نوجوانان با امضای طوماری خواستار پیوستن به سپاه قدس ایران شدند و در این اقدام جدید هم جوانان با استفاده از همان فضای مجازی که شاید قدرتمندترین ابزار جنگ نرم در دنیای امروز است ابتکار عمل را به دست گرفتند.

/ 14 نظر / 47 بازدید
نمایش نظرات قبلی
یک هموطن

بنام حق سلام بر مومنین بنظرم روش شما هم زیاد خوب نیست!.شما در بستر پهن شده’ دشمن فعالید! همه’ ما سرباز گمنام جمهوری اسلامی هستیم و این عکسها و...شاید فردگرائی و ...باشه.بزرگان شما و در راسشان امام(رض) روبروی افراد اینقدر تعریف و توصیف نمیکردند.این عکسها چه معنی داره؟ نعوذ بالله با این وصف عکسهای...جالبتره و... قاسم سلیمانی هم شخصا کسی نیست!؟.تکلیف دینی ما مبارزه با استکبار است و در راس یک نهاد آن این سرباز بزرگ اسلام والسلام. ضمنا رای شما به احمدی نژاد شاید برای استکبار خدشه’ بزرگی بود ولی برای صداقت و پاکی و راه شهدا هم ضربه’ بزرگی بود!.بنده خدا فردی که شابقه’ موثر داوطلبانه’ جبهه ندارد چگونه از شهید و جهاد و...حرف میزند؟واقعا باز هم به فرصت طلبی اینها شک دارید؟ برای هذایت مان و شناخت راهمان دعا کنید.الله نگهدارتان باد.یا علی

رای تو وامثال تو به احمدی نژاد تنها چیزی رو که شکست کمرمردم ایران بود و تلاشت برای حفظ وحدت زمینه ساز چپاول اموال ملت. افتخار کن به این همه توانایی!!!

حسین هدایت

بسمه تعالی باعرض سلام خدمت شما دوست گرامی مطالب وبلاگ شما بسیار عالی و جامع می باشد . اینجانب هم وبلاگی را تقریباً با همین حال و هوا چند وقتی است که راه اندازی کرده ام ، خواهشمند است یک بازدید از این وبلاگ داشته باشید . http://shahedan-ravi.persianblog.ir/ سایه مقام معظم رهبری مستدام باد

اهل صراحتیم

با سلام با هویت ایرانی فراموش شده است؟ به روزم هویت ایرانی را طوری دیگر نگاه کرده ام خوشحال می شوم بیایید و نظرات خود را درباره مطلب مورد نظر بدهید التماس دعا موفق باشید

مسضعفین عالم

از جنبش مردمی نه به ان.پی تی اعلام حمایت کنید تا دولتمردانمان و تمام جهانیان بدانند که فرزندان قهرمان ایران اسلامی حاضر نیستند که بیش از این تحقیر و فروش عزت و استقلال کشورمان را تحمل کنند و ساکت بنشینند و اگر قرار است که عضویت ما در آژانس بین المللی انرژی اتمی به قیمت تحمل حقارت و فروش عزت ملی و ادامه مسیری باشد که تا کنون تلاش کرده اند در مقابل همکاری های داوطلبانه ما، به ما تحمیل کنند و تمام اطلاعات محرمانه ملی ما را به آسانی و رایگان در یافت کنند وجاسوس هایشان به راحتی تمامی مراکز حساس کشور ما را زیر قدم های خائنشان بپیمایند و در عوض سپاس مهمان نوازی ملت قهرمان ایران........... پاسخشان افزایش توهین و تحقیر و تحریم ها برای در هم کوبیدن اراده آهنین ما برای کسب استقلال و ربودن و کشتن وحشیانه فرزندان دانشمند ملت ایران باشد......... ما با هم متحد می شویم......... و یکپارچه ............ درخواست خروج کشورمان از ان.پی.تی را داریم. چرا که این حق ما مردم عدالت طلب و آزادیخواه ایران است.

یالان دونیا

من با وبلاگت تازه آشنا شدم ولی متاسفانه از ادبیاتی که برای پاسخ دهی به کامنت ها استفاده میکنی خوشم نیامد. آدم اینقدر هم خودبزرگ بین میشه!!!

یالان دونیا

من احساس میکنم شما بیش از این که خدا را بپرستید بنده خدا را میپرستید؟! شما از سال 82 داری وبلاگ را میچرخونی ولی با این روش پرستش خودت را گم کرده ای! تو هر چیزی افراط باعث گمراهی میشه

خادم الشهدا

کاش همه پیرو واقعی و سرباز واقعی رهبرمان باشیم تابحال با خودمان فکر کردیه ایم چقدر دل شهدا را شکسته ایم؟ چقدر دل شهدا را خون کرده ایم ؟ پس به من سر بزن برادر

هادی

مااز حاج قاسم سلیمانی دفاع می کنیم و خدا را شاهد می گیریم که در مسیر ایشان که مسیر شهدا و امام و رهبر معظم می باشد تا آخرین نفس محکم و جانانه دفاع می کنیم تا پرچم اسلام واقعی را به تنها ذخیره خداوند بسپاریم انشاءالله

گمنام

سلام داداش کارت درسته درسته واقعا لذت بردم دم شما گرم... دوست داشتی به منم سر بزن..در ضمن لینک شدی یاعلی[گل]