...کين هنوز از نتايج سحر است.

سرانجام سکولاريزم افسار گسيخته ؟ نه ! فکر مي کنم کين هنوز از نتايج سحر است

همين الان که آدم تا اين موضع را بفرستم با خودم گفتم : آيا اين پايان راه است ؟

ديدم نه . ديدم که تازه اين نزديک شدن صبح است. روز قيامت خداوند متعال هرکس را با امام و مقتدايش محشور مي کند . مقتدا بفارسي يعني آنکه ما به او اقتدا مي کنيم . يعني پشت او راه مي رويم و نماز مي خوانيم و مهمات امورمان را با او هماهنگ مي کنيم . در مسائل اساسي استدلالات او را مي پذيريم و در دعاوي خود و ديگران قضاوت او را مي شنويم .

نگاه کنيم . با دقت :

- توني بلر ، عضو حزب کارگر است و موضع اين حزب انگليسي در خصوص مسائل اخلاقي مانند ... ( شرمنده واقعا از تايپ اين کلمات هم ابا دارم ) روشن است. اين حزب خود چند عضو کابينه در دولت دارد که خود دچار همين انحراف مشهور جهان غرب در ازدواح هستند .ديگر روشن است که منظورم چيست. خود توني بلر نيز همچنان که - تا آنجا که من مي دانم دبير حزب هم هست - خود به اين موضوع آلوده است ، مدافع همين موضوع هم هست و بد نيست بدانيد اينگونه بدبختان مي توانند طبق قانون رايج در United Kingdom! به عضويت نيروهاي مسلح هم درآيند و ازدواج ايشان نيز مورد قبول دستگاه پاپ نيز هست و ثبت رسمي مي شود !

- نمي دانم در مورد اين يکي کشور United از کجا شروع کنم . آخر اوضاع سران اين کشور که خيلي بهم ريخته است . البته پر رويي انگليسي را ندارند که رسمي باشد اما تظاهرات هاي خياباني اينها در اين کشور هميشه ديدني است. اين بدبخت ها دم از حقوق خود نيز مي زنند و در خيابانهاي اين کشور پرچم حقوق انسان HUMAN RIGHTS را هم بلند مي کنند ! منظورم UNITED STATES of AMERICA! است . البته در سران آن هم که همه مي دانند .... .

- حالا اين هم از سرنوشت يک سکولاريست لجام گسيخته . همه دوستاني که در مقوله وبلاگ نويسي کمي قديمي تر هستند با فردي بنام ح . د آشنايي دارند . وي کسي بود که مقوله وبلاگ را در کشور ناگهان بعنوان موضوع روز مطرح کرد. او وبلاگ يک سکولاريست ديگر را که در حال نوشتن مطلب بود بعنوان تنها و اولين وبلاگ فارسي مطرح کرد - هرچند من اين وبلاگ را مطالعه کرده ام و حداقل بار سفسطي و مغالطاتي بيشتري براي او نسبت به ح. د قائلم . من ح . د  را همانطور که دوستان ديگر هم مي گويند و البته خودش هم مي گفت يک کودک خودبزرگ بين بيشتر نمي دانم - او در چند روزنامه - که در جمهوري اسلامي به نشريات زنجيره اي مشهورند - قلم زد و مطالبي نوشت که فکر مي کنم بدلائل خاصي - از جمله شروع برنامه و فاز جديد تحرکاتش عليه جمهوري اسلامي و انقلاب اسلامي - به خارج از کشور فرار کرد.

وي ارتباط بسيار نزديکي با م . ب نماينده مطبوعاتي حکومت فخيمه ! پ هلوي - عمدا جدا نوشتم . اينجوري بهتر است - دارد .  اين نماينده مطبوعاتي تنها فردي از ايران است که توسط حکومت فخيمه پ هلوي ها براي ارائه گزارش و رپرتاژ از کنفرانس کمپ ديويد و قرارداد سه جانبه ننگين آن اعزام شده بود . در خصوص م . ب همين بس که از مبتذل نويس ترين نويسندگاني است که اين کشور بخود ديده است.

اين م . ب هم مدتي در همين نشريات زنجير ه اي قلمفرسايي کرد و او همپس از اينکه قرار سد براي تخلفاتش دادگاهي تشکيل شود ينگه دنيا را به وطن ترجيح داد . او الان در انگليس اقامت دارد . بقول دوستان ، چه شود !

ارتباط اين جوان نونهال با م . ب به جايي رسيد که م . ب با او در برنامه راديويي بي.بي.سي مصاحبه کرد و بخشي از آنچه که مي خواست از زبان او گرفت و پخش کرد . حالا ، اين جوان ، با کمک م . ب به جايي رسيده که خودش هم مشغول پادويي براي ارگان رسانه اي وزارت امور خارجه انگليس  بله ، بي.بي.سي  است و اين جوان به دريافت عنوان خبرنگاري آن مفتخر شده است.

اين جوان مدتي است وبلاگ خود را به مجموعه اي از سايت ها و وبلاگها تبديل کرده و تشکيلات بزرگ  و پرخرج سايبرنتيکي ای را اداره مي کند. عمده هدف اين تشکيلات آنچنان که ديده مي شود گسترش حوزه ليبرال سکولاريزم در نشر الکترونيک فارسی و ايرانی است.

- بعد از اين مقدمه طولاني در خصوص گذشته اين بادکنکی که بی.بی.سی به هوا فرستاده مي خواستم بگويم :

او نيز مانند همه دوستانش و مقتداي بزرگش جهان غرب ، - اگر توهين مي شود ، چه کنم ، واقعيت دارد - جديدا يک سگ را ! فرزند خود مي داند ! نام اين سگ کارامل است ! او کارامل را لوس ترين لوس دنيا مي داند که به زندگی او و همسرش رنگ ديگري داده است!  چشم مادر اصلی روشن . فرزندش مدعی پيدا کرده . اما مگر ما بخيليم ؟ ورود اين سگ زاده را به خانواده ، به خصوصا پدر ، تبريک و تسليت اعلام می فرمائيم . هماهنگي ميان ح.د و شخص رئيس جمهور دولت بي فرهنگ ها را نيز به پدر کارامل تبريک و تسليت اعلام مي فرمائیم .

باز هم به عقب برگرديم :

- تحصيل در دبيرستان اصلي کادرسازي جمعيت منحرف مخفی حجتيه در تهران در سالهای جنگ

- نوشتن در روزنامه هاي زنجيره اي

- ارتباط و همکاري با عناصر سکولاريست مطبوعاتي واعضاي کانون نويسندگان شاهنشاهی در دوران دوم خرداد .

-فرار از کشور و همکاري با با بي.بي.سي

- اقامت در تورنتوي کانادا و حالا ...

پذيرفتن يک سگ به فرزندي .

خوب ...

حالا چه فکر مي کنيد ؟

اين پايان راه است ؟

يادمان باشد :

انجمن حجتيه تشکيلاتی مخفی بود که طراحی آن توسط وزارت مستعمرات - وزارت فعلی امورخارجه انگليس - پادشاهی بريتـانيا انجام شده و در ایران برای به انحراف کشيدن تفکر انتظار بدست محمد باب و بهاء‌الله خان اجراء شد. همانطور که می دانيم هر نوع پروزه انحرافی فکری در حوزه دينی توسط انگليس کليد می خورد . خوب ...

اين را کنار موضوع ح . د بگذاريد ...

او هم از مدرسه حجتيه - بقول خودش - فارغ التحصيل است.هماهنگی صد درصدش هم با دستگاه امور خارجه انگليس - و سيستم رسانه ای آن ، بی.بی.سی- هم که اظهر من الشمس است. همين امروز -جمعه- نزديک به ۳ پست مربوط به بی.بی.سی ارسال کرده بود- پس خودش هم انکار نمی کند. قرارداشتن بی.بی.سی هم در چارت سازمان و تشکيلات امورخارجه انگليس هم که ...

چه کسی گفته حجتيه نتوانسته ارزشهای خود را در او نهادينه کند ؟

بگذار تا صبح دولتت بدمد      کين هنوز از نتايج سحر است.

 

/ 2 نظر / 7 بازدید
مهدی

سلام واقعا وبلاگ عالی داريد خيلی از مطالب شما خوشم آمد خستيه نباشيد و به کارتان ادامه دهيد

پاسداران

بسم الله . اقا مهدی . سلام . شما هم خسته نباشی . انشاء الله موفق باشی. يا حق.