یک تار موی حامد زمانی می ارزد به کل هیکل رپ فارسی !

حامد زمانی : مخاطبی که به خاطر حمایت من از امام نخواهد صدای من را گوش بدهد، برایم ذره ای اهمیت ندارد. هر کسی که می خواهد صدای من را بشنود باید به عقاید مذهبی من احترام بگذارد؛
سکوت مردم و هنرمندان نسبت به ماجرای هتک حرمت به امام هادی علیه السلام از نظر شرعی و انسانی خیانت است؛ همه باید موضع گیری کنند ...
«و تو، ای آن که در سال شصت و یکم هجری هنوز در ذخایر تقدیر نهفته بوده ای و اکنون، در این دوران جاهلیت ثانی و عصر توبه بشریت، پای به سیاره زمین نهاده ای، نومید مشو، که تو را نیز عاشورایی است و کربلایی که تشنه خون توست و انتظار می کشد تا تو زنجیر خاک از پای اراده ات بگشایی و از خود و دلبستگی هایش هجرت کنی و به کهف حصین لازمان و لامکان ولایت ملحق شوی و فراتر از زمان و مکان، خود را به قافله سال شصت و یکم هجری برسانی و در رکاب امام عشق به شهادت رسی...  یاران! شتاب کنید، قافله در راه است...»
 
اینکه سید مرتضی آوینی می گوید هر کسی را عاشورایی است و کربلایی!
 
اگر حسین حسین می کنیم و برای انتظار جامانده زهرا (س)، هزار هزار ندبه گریه می کنیم؛ اگر آن روزها برای قافله به جامانده از کربلا، دشمن هل هله کنان فریاد پیروزی سرمی داد؛ امروز حرام زاده های یزید، عزیزکرده سامرای خدا را نشان کرده اند.
 
من و تو باید زینب وار خطبه «هل من ناصر» سربدهیم ...
 
در این برهوت محافظه کاری و قحطی مردانگی، حامد زمانی شهرتش را سپر بلای عزیزکرده خدا کرد.به سراغش رفتم تا از جایزه 10 میلیونی که برای خواننده مرتد شاهین نجفی اعلام کرده بود، قدردانی کنم و علت کارش را جویا شوم ...
 
حامد زمانی:
 
 بعد از انتشار متن در فیس بوک مبالغ بالاتری برای دستگیری اعلام شد
 
شروع ماجرا متنی بود در محکومیت این مرتد که در فیس بوک منتشرکردم؛ فکر نمی کردم ماجرای جایزه 10میلیون تومانی برای دستگیری این خواننده این قدر رسانه ای شود، اما بعد از انتشار مطلب من، جریانی درست شد و برخی مبالغ بالاتری را پیشنهاد دادند و اتفاق خوبی افتاد. 
 
 
چرا به امام حسین (ع) و امام رضا (ع) توهین نمی کنند؟ می‌خواهند کم کم تابوی قداست ائمه را بشکنند
 
این خواننده از همه لحاظ محکوم است؛ این فرد با کارش به اعتقادات مردم شیعه ما توهین کرده است؛ اگر شیعیان در ایران در اقلیت هم بودند، باید همین واکنش را نسبت به این فرد نشان می دادند، چه برسد به الان که اکثریت مردم ایران شیعه هستند.
 
علاوه بر اعتقاد مردم، به اعتقادات مذهبی من هم توهین شد؛ این یک بازی سیاسی است که ائمه را مورد هدف قرار داده. چرا به امام حسین (ع) و امام رضا (ع) توهین نمی کنند؟ امام هادی (ع) را هدف گرفتند تا شروع به خط شکنی کنند و چند وقت دیگر دست روی یکی دیگر از ائمه ما بگذارند. این ها می خواهند تابوی قداست امامان ما را بشکنند. البته عبور از خط قرمزهای دین اسلام بی پاسخ نخواهد ماند. 
 
بعضی بچه هیئتی‌ها گفتند این کار را نکن مخاطبانت را از دست می‌دهی
 
سکوت مردم و هنرمندان نسبت به این ماجرا از نظر شرعی و انسانی خیانت است؛ همه باید موضع گیری کنند.
 
3-2 ماه دیگر آلبوم جدید من منتشر می شود؛ این کار ممکن است بزرگترین لطمه را برای فروش کاستم داشته باشد و باعث ریزش مخاطبانم شود. من وقتی مطلب را در فیس بوک منتشر کردم حتی برخی بچه هیئتی ها به من گفتند این کار را نکن مخاطبانت را از دست می دهی. 
 
هنرمندی که نسبت به هتک حرمت به امام شیعیان سکوت کند خائن است
 
مخاطبی که به خاطر حمایت من از امام نخواهد صدای من را گوش بدهد، برایم ذره ای اهمیت ندارد. هر کسی که می خواهد صدای من را بشنود باید به عقاید مذهبی من احترام بگذارد؛ برای جامعه هنری که نسبت به این واقعه واکنش نشان نمی دهند، اظهار تاسف می کنم. خیلی افراد با توجیهات محافظه کارانه و مصلحت گرایی، رفتار نرم پیامبر اسلام را بهانه می کنند و معتقدند که باید با نرمی این مسائل را حل کرد، اما استدلال این افراد قابل توجیه نیست.
 
چند روز دیگر جدیدترین ترانه ام با صدای خودم برای امام هادی (ع) منتشر خواهد شد
 
هنرمندان ما در هتک حرمتی که نسبت به امام علی النقی علیه السلام صورت گرفت، مقصرند؛ چرا که جامعه هنری ما، از سینما تا شاعران، بیشترین مانور خود را روی امام حسین (ع) و دیگر معصومین گذاشته اند و امام هادی (ع) مظلوم واقع شده است.
 
شعری برای امام هادی (ع) سروده ام با آهنگ سازی خودم که انشاالله در چند روز آینده منتشر خواهد شد.
  
غیر مسلمان به شیعه‌ای که نسبت به این بی‌حرمتی سکوت کرد، شرف دارد
 
هنرمندی که سمت و سو و هدف نداشته باشد، قطعاً به هنر با دید معنوی نگاه نخواهد کرد؛ این افراد ترسو و بزدل هستند و به کار هنری به عنوان صیقل دهنده روحشان نگاه نمی کنند و به آن به عنوان ابزار بیزینس می نگرند.
 
کسی که مسلمان نیست شرافتش بیشتر از شیعیانی است که این حتک حرمت را دیدند و سکوت کردند.
---------------------------------------------------------------------------------------------
حالا، آقای یاسر بختیاری یا همان رپر محترم جناب یاس. چواب چند تا سئوال من را بده:
موقعی که امامان معصوم (علیهم السلام) را به توهین می گیرند کجایی ؟ موقعی که به پیامبر خدا (صلوات خدا بر او و خاندان پاکش باد ) توهین شد کجا بودی ؟ موقعی که آمریکا ملتت را به باد توهین و تهدید می گیرد کجایی؟  موقعی که مردمت سینه هایشان را مقابل دشمن گره می کنند کجایی؟
بدنبال جمع کردن لایک؟ یا گرفتن فرصت کنسرت برای جمع کردن پول ؟ یا پیدا کردن آدرس پارتی جدید ؟ یا مشخص شدن فرصت سفر آن ور آب؟
حامد زمانی جوانی است که راه خود را پیدا کرد. حالا هیچکدام پیغمبرزاده نیستیم . تا الان که در راه حل است و انشاء الله بماند. لا اقل دو تا کار واقعی برای این مردم و اعتقاداتشان کرده که من دلم را به آنها خوش کنم. شما تا حالا چه کردی جز سیاه و تباه نشان دادن جامعه ات به مردم و جوانهایش. تو چه کزدی جز سوق دادن جامعه به همان فضایی که دشمن می خواهد؟ از شما ورفقایتان ما چه انتظار داریم ؟
می دانی چرا تو را مخاطبم کردم ؟ چون تو خیلی تلاش می کنی خودت را لای زر ورق کذبی از گرایشات اجتماعی بپیچی، در حالیکه حقیقت باطن تو چنین نیست و خودت می دانی. بقیه رفقایت که دست به بطری شراب و لول مواد مخدر در دست مشغولند و بی ادعا. گیر من توست که اینچنین ادعاهایی را اطرافت شکل می دهی و از آن خوشحالی. تو چرا راه خودت را درست نمی کنی ؟
یک تار موی حامد را،  به تو نمی دهم ، یاسر خان!
/ 3 نظر / 34 بازدید
زارعی

سلام علیکم. احسنت. گل گفتی.

ریحانه

موافقم. و ما هم همراه همرزم حامد زمانی می مونیم واز اعتقاد مون دفاع می کنیم تا وقتی که جون مان را از دست بدیم نحن صامدون...

اخه کس مشنگ تو کی باشی که یه تار موی یاسو به این مزدور جوجه طلبه بسیجیه خوایه مال ندی حرفای یاس از ته فلبش میاد و همیشه از مشکلات این جامعه مریض میخونه شما اون اهنگاشو ندیدی ولی چون برای اماما اهنگ نخونده اونو دیدی؟؟؟؟؟؟ بعدشم اگه وقت کردی یه سر به فیس بوک یاس و این حامد زمانی خوایه مال بزن و با هم مقایسشون کن یاس دو میلیون نفر دنبال کننده داره حامد زمانی به زوووور 10 هزار نفر بشن که همشونم بسیجین دادا اره حالا برو کونتو بده چاقال