زرشک ! شیخ اصلاحات کم آورد !

کل دعوا به اتمام رسید !‌

همزمان با انتشار خبر دومین نامه سید محمد خاتمی به مقامات عالی رتبه نظام و نیز تغییر استراتژی برخی اصلاح طلبان، مهدی کروبی که در هفت ماه گذشته نظام را به بدترین تهمتها متهم کرده بود به یکباره اعلام نمودکه دولت احمدی نژاد را قانونی می داند.

مهدی کروبی درباره قانونی بودن ریاست جمهوری محمود احمدی نژاد گفت: رئیس جمهور را به رسمیت می‌شناسم. مهدی کروبی در گفتگو با خبرگزاری فارس در پاسخ به این سئوال که آیا شما رئیس جمهور قانونی و منتخب ملت ایران را به رسمیت می‌شناسید؟ اظهار داشت: بنده اشکالات خود را همچنان وارد می دانم اما در خصوص سئوال شما باید بگویم بله رئیس جمهور را نیز به رسمیت می‌شناسم.

پی نوشت پاسـداران :

جان من بیا به رسمت نشناس ! ضمنن ! همه دارن نیگات می کنن چرت نزن !

/ 19 نظر / 11 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بنده خدا

ببخشید اونوقت دجال موسوی هست؟ بقیه همه خوبند؟

خودم

اقا تبریک میگم.چقدر ذوق زده شدین همگیتون.

امير

سلام و عرض خسته نباشيد خدا توفيق و قدرت خدمت روز افزون رو نصيب همه كنه. چرا جدا اينهمه در رابطه با برقراري قانون نسبت به مجرمين و متخلفين مساهمه مي شه . مگه فرق دارن اونايي كه اعدام شدن با اين آقايون اينا كه جرمشون بيشتر و سنگينتر . اينجا ست كه معلوم ميشه قانون واسه همه يكسان نيست .

به محبوبه

ادامه ی شعرت کو؟خیلی قشنگ بود دستت درد نکنه بقیش رو هم بذار[لبخند]

کیانا

برادر بسیجی محبوبه اسکولت کرده؟! نگرفتی؟

کیانا

برادر بسیجی تو که وجود نداشتی جواب خیلی حرفای مارو بدی اینجا هم رکب خوردی واسه شما دختر و پسرش خیلی مهم؟؟!الحق که خیلی از دخترای این مملکت از امثال شمای مزدور با غیرت ترن شما وقتی جواب نداری آسمون ریسمون زیاد میبافی تو که از هر 5 تا کامنت 6تاشو نمیذاری!!!انصافا تو این 8 ماه نقاب از چهرتون افتاده.میدونی وقتی تو رو به عنوان نمونه در نظر میگیرم متوجه میشم چقد راهی که داریم میریم درست. الگوی ما شمایید دیگه.راستی چماقاتونو واسه 22 بهمن آماده کردین؟!ما که شعارامون آمادست :))

محبوبه

سلام. ببخشيد من محبوبه هستم كه در كامنت هاي ابتدايي يك شعر را گذاشتم. ظاهرا حالا كسي در پيامي با عنوان"به محبوبه" از شعر خوشش آمده و خواسته كه متن شعر را كامل بگذارم. حالا اين وسط يك خروس بي محل خودشو نخود آش كرده و افاضه اي كرده! اين شعر با عنوان"سحر آن است که خورشید بگوید نه خروس" و شاعر آن آقاي محمد کاظم کاظمی هستند. من دوباره متن كامل شعر را ميگذارم كه خطاب به فتنه گران و برخي شيوخ بي سواد است و مضمون خوبي از حال و روز اين روزهاي برخي منافقين و ورشكستگان سياسي و اجتماعي دارد كه پيش مردم و خدا روسياه شده اند.

محبوبه

"سحر آن است که خورشید بگوید نه خروس" خیمه برچیده شب سرد، خروسان گفتند سحر دهکده گل کرد، خروسان گفتند همه گفتند و به تاکید، که آنک خورشید گر ندیدید، ببینید که آنک خورشید ای جماعت نه اگر بیش، کمی عار کنید کی شما روزه گرفتید که افطار کنید سرفرازی نه متاعی است که ارزان برسد سحر آن نیست که با بانگ خروسان برسد سحر آن است که بیدار شود اقیانوس سحر آن است که خورشید بگوید نه خروس الغرض بیشتر از مائده مهمان دیدیم رمه آنقدر ندیدیم که چوپان دیدیم شادمان چه نمازند؟ وضو باطل بود آب این جوی همان از ده بالا گل بود آسیا بود، ولی راه عمل را گم کرد آرد را چرخ زد و چرخ زد و گندم کرد از درختی که چنین است، نچیدن بهتر از چنین راه، به منزل نرسیدن بهتر ظاهراً مرده که پوسید کفن می‌آید نوح این قوم پس از غرق شدن می‌آید با چنین بی‌نفسان حرف و سخن بیهوده است ما نمی‌میریم پس فکر کفن بیهوده است در کفن هم اثر از وضع جنون خواهد ماند دست ما با تیغ از خاک برون خواهد ماند هر که با عذر و بهانه است، خداحافظ او هر که پابسته خانه است، خداحافظ او چشم از آنسان نگشودیم که خوابش ببرد بند از آنگونه نبستیم ک

ناهید

اقاي دكتر فقط منتظر به رسميت شناختن شيخ بود...............بابا خيالتون راحت باشه دكتر احمدينژاد محبوبترين رييس جمهور دنياس.

لیلا

آی خاک تو اون سر بی مغزت مردک بی عقل آبروی روحانیتو هم بردی.اصلا خاک تو سر اونیکه به تو صلاحیت داد انشاالله مثل قارون برین تو زمین فلک زدهها جلبکهای بدبخت