عجب !

بسم الله

خبر مربوط به پنج شنبه، 22 ارديبهشت 1384 - 13:41 است .

مشاجره معین با بهزاد نبوی

یکی از نزدیکان و مسئولان ستاد انتخاباتی معین اظهار داشت: در حاشیه کنگره هشتم سازمان مجاهدین بین آقای معین و بهزاد نبوی بر سر ملاقات بهزاد نبوی با مهدی هاشمی و توافقات خودسرانه وی با کارگزاران مشاجره لفظی صورت گرفت.

به گزارش سايت خبری «خط نهم»، آقای «ج. الف» همچنین افزود: آقای معین با صدای بلند طوری که اطرافیان نیز می‌شنیدند، گفت: من از اول هم به شما اعتماد نداشتم و می‌دانستم که مرا برای رفتن روی مین و پاکسازی مسیر آقای هاشمی یا میرحسین می‌خواهید.

از سوی دیگر یك منبع آگاه و از فعالان سیاسی وابسته به جبهه دوم خرداد از ائتلاف پنهانی سازمان مجاهدین و کارگزاران بر سر کاندیدايی واحد خبر داد و گفت: طی ملاقاتی که بین مهدی هاشمی و بهزاد نبوی در روزهای گذشته صورت گرفت، طرفین با اظهار نگرانی از روند تحولات و افق پیش روی جبهه دوم خرداد، به توافقاتی دست یافتند که مهترین آن طرح مجدد «پروژه میرحسین موسوی» بوده است. همچنین در نشست فوق در مورد جلوگیری از رسیدن اصولگرایان به اجماع تصمیماتی اتخاذ شد که از جزئیات آن هنوز اطلاعی حاصل نشده است.

طبق اظهارات این منبع آگاه، پروژه میرحسین، با هدف انصراف کروبی و معین، ایجاد تشتت در بین اصولگرایان و در سایه قرار گرفتن هاشمی رفسنجانی از تیررس انتقادات و سئوالات نسبت به عملکرد وی در دولت سازندگی کلید خورده است.

اين لينکه هم مهم است. مثل اينکه اين قصه سر دراز دارد !

/ 7 نظر / 7 بازدید
h....heikal

ابوذر امشب مسجد ما کانديدای شما مياد پرسش و پاسخ. بيايد خوشحال می شيم.

ghaem

والله بز اخفش شعورش بيشتر از توئه ابوذر!

ghaem

آقا اگه دوست داشته باشی من حاضرم با دلايل منطقی بهت ثابت کنم که تو فهم و درکت در حد يک خره ! اگر دوست داشته باشی حاضرم برات بيشتر توضيح بدم و اگرم دوست نداری که اصلا راجع به اون صحبت نمی کنيم.

ghaem

اما مطمئن باش با اين طرز بيانت بدتر ديگران رو از خودت و راهی که می ری گريزان می کنی و خرييت خودت رو می خوای به همه حزب اللهی ها تعميم بدی! در صورتی که اين طور نيست و مسلمان مورد نظر تو ۱۸۰ درجه با اسلام مورد نظر من تفاوت داره. اسلامی که جهاد نداره و استشهاديون رو نکوهش کنه فقط برای امثال خودت خوبه.

ghaem

راستی من که آدرسی ندارم پس چرا کامنت هامو پاک کردی؟ تو تحمل دفاع کردن من از خودم رو راجع به نوشتت نداری اونوقت انتظار داری که ................. . تو حتی شعور مطبوعاتی هم نداری ! هر کسی که زير سوال ميره حق داره که پاسخ بده و پاسخ اون بايد چاپ بشه . حيف که حکايت تو حکايت گوش خر و آن آيه است.

ghaem

من ديگه هيچ کار باهات ندارم و اينجا هم نميام تو را بخير ما را به سلامت.

پاسداران

بسم الله . چند کامنت يادگاری از يک نفر عضو طالبانيزم شيعی . در تذکرات اساسی يک چيزهايی در مورد رفتار ضد انقلاب در خصوص محتوای اين وبلاگ نوشتم . چه زود ضمير ، مرجع خود را پيدا کرد. به خاک سپردمت جناب ناشناس يا همان فلوجه !