فرق خوک و مرغابی !

گفت: سایت ها و رادیوهای بیگانه بدجوری از اینکه دیروز در تهران خبری نبود، عصبانی و دمغ شده اند.
گفتم: سایت گویانیوز که وابستگی خود به «سیا» را انکار نمی کند؛ اراذل و اوباشی را که قرار بود دیروز به خیابان بیایند ولی نیامده اند را «بی شرف» و «بی غیرت» نامیده است.
گفت: ولی یکی از کاربران سایت گویانیوز خطاب به این سایت و VOA و بی بی سی که دیروز دعوت به راهپیمایی کرده بودند نوشته است اگر راست می گویید خودتان بیایید، نه اینکه در آمریکا و اروپا پشت کامپیوتر بنشینید و دستور صادر کنید.
گفتم: حیوونکی ها!
گفت: یک ضدانقلاب مقیم لس آنجلس هم در مصاحبه با یکی از تلویزیون های ماهواره ای فارسی زبان گفته است اتهام «بی شرف» و «بی غیرت» به هواداران سبز یک تهمت است!
گفتم: چه عرض کنم؟! یارو به شریکش گفت؛ تو آنقدر نفهم هستی که هنوز فرق «خوک» و مرغابی را نمی دانی و رفیقش با عصبانیت گفت؛ چرا نمی دونم؟ آیا تا به حال حتی یک بار شده که تو رو مرغابی صدا کنم؟

/ 1 نظر / 75 بازدید
دانشجو

" بند میم " تا محاکمه سران فتنه آغاز به کار کرد. به " بند میم " بپیوندید. ما خواستار محاکمه سران دشمن و عمله هایشان هستیم و تا زمانی كه اينان به سزای عملشان نرسند هرگز از پای نخواهيم نشست و به مسئولين قوه قضاييه هشدار مي دهيم تا در سريعترين زمان ممكن، خواسته به حق مردم را عملی سازد. اخطار می کنیم که جز این راهی نیست، که اگر به وظیفه خود عمل نکنید امت حزب الله، ناگزیر، به بند "م" وصيت نامه خميني كبير(ره)، جامه عمل خواهد پوشاند. http://naghdnews.ir/band-e-mim/11150-mim.html http://naghdnews.ir/band-e-mim.html http://naghdnews.ir/band-e-mim/11150-mim.html http://naghdnews.ir/band-e-mim.html http://naghdnews.ir/band-e-mim/11150-mim.html لطفا اطلاع رسانی کنید و به اين حرکت عظيم بپیونديد. [گل][گل][گل][گل] ما افسران جوان جنگ نرم آمريكا را زير پا مي گذاريم. ما افسران جوان جنگ نرم آمريكا را زير پا مي گذاريم. ما افسران جوان جنگ نرم آمريكا را زير پا مي گذاريم.