عملکردی که دل رهبر معظم انقلاب را شاد کرد

مسجد سلیمان از جمله مناطقی است که با وجود سرشار بودن از نعمت ها و ثروت های بی نظیر انرژی مردم غیرتمند آن همواره با فاصله ای معنادار از استانداردهای زندگی معمولی و طبیعی به سر می برند.

به گزارش سرویس " فضای مجازی " خبرگزاری فارس، آخرین نیوز نوشت: چندی قبل ده طلبه که برای تبلیغ به روستاهای اطراف مسجد سلیمان رفته و فضای بدی از فقر منطقه و خوابیدن مردم در کنار لوله های نفت و کنار احشام را مشاهده کرده بودند، گزارشی درباره وضعیت فلاکت بار و امکانات زیر صفر مردم این روستاها به دفتر مقام معظم رهبری ارائه می دهند.

پیرو این گزارش رهبر معظم انقلاب دستور پیگیری و تحقیق درباره این موضوع را صادر می کنند. با محرز شدن وضعیت اسف بار و زندگی مشقت بار ساکنان این روستا، دفتر رهبر معظم انقلاب 180 میلیون تومان به عنوان تبرک و 90 میلیون تومان را نیز جهت هزینه کرد در فعالیت های عمرانی این روستا ها اختصاص می دهند.

بنا بر اطلاعات رسیده از برخی مبلغین و روحانیون مرتبط با این موضوع، معظم له پس از آنکه گزارشی از رسیدگی به وضعیت ساکنان این روستاها دریافت می کنند در هامش گزارش مذکور چنین مرقوم می فرمایند: "دل ما را شاد کردید، خدا شما را شاد کند".

باید خاطر نشان کرد که مسجد سلیمان از جمله مناطقی است که با وجود سرشار بودن از نعمت ها و ثروت های بی نظیر انرژی مردم غیرتمند آن همواره با فاصله ای معنادار از استانداردهای زندگی معمولی و طبیعی به سر می برند.

/ 1 نظر / 34 بازدید
مهدی

سلام / «180 میلیون تومان به عنوان تبرک» دیگه یعنی چی؟