امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف السوء

موشکهای مقاومت به خوبی در اهداف می نشینند. ضربات وارده بر پیکر اقتصاد و امنیت رژیم بچه کش، بسیار کاری و عمیق است. پس از سالها از ابتدای این رژیم، صهیونیستها ده روز در پناهگاه ماندند. امواج عصبیت جهانی علیه اسرائیل، با گذشته قابل مقایسه نیست. امروز یهودیان زیادی در جهان مستقیما و صریحا علیه اسرائیل و به نفع فلسطین شعار می دهند. تفوق هوایی و توپخانه ای رژیم صهیونیستی به چالش کشیده شده.

اما برگردیم به گذشته.

فلسطین در گذشته ضعیف تر و رژیم صهیونیستی قوی تر بود و هرچه جلوتر آمدیم، فلسطین قوی تر و رژیم صهیونیستی ضعیف تر شد. چرا باید رژیم صهیونیستی از مزیت نظامی خود که همانا اقدام توپخانه ای و هوایی بود، ناچار به دست زدن به گام آخر خود یعنی ورود به اقدام زمینی شود که مزیت اصلی او در نبرد با گروههای چریکی چون حزب الله و حماس نیست؟

چه چیزی حزب الله و حماس و مقاومت اسلامی را در روزهای گذشته پیروز کرد؟

من می گویم، حتا فجر 5 و موشکهای مقاومت نیز این تاثیر را نداشت. هیچگاه در نبرد میان ظالم و مظلوم آنچه که عامل نهایی است، سلاح مظلوم نیست. همانگونه که سلاح برتر ظالم نیز او را تاکنون موفق نکرده، سلاح مظلوم نیز عامل اصلی پیروزی او نیست.

دو عامل، پیروزی مظلوم را تضمین می کند :عامل اول، توکل او بر خدا است و مظلومیت و حقانیت او ، و عامل دوم ، صبر است و مقاومت. روزهای جنگ سی و سه روزه و بیست و دو روزه و هشت روزه را بیاد می آورم . دلهای ما با فلسطین و لبنان گره خورده بود و در لحظات آسمانی دعا دستمان از یاد آنها خالی نبود. چیزی که آنها را بر دشمن سفاک پیروز کرد، نه فقط انگشتان قرار گرفته بر ماشه ها، بلکه دستان سرافراز بر منبر دعا بود که برکت توفیق را بر گلوله های مقاومت نشاند و "و ما رمیت اذ رمیت" نشانه ی برتری آتش جنگ ما بر رژیم صهیونیستی شد.

یادم هست روزهایی را که در گرماگرم نبرد، در تکاپوی ارسال یک عدد پرچم حرم حضرت ابالفضل العباس برای غزه بودیم . یادم هست روزهایی را که جلسه گرفتیم تا ببینیم ما جوانها در جبهه ی رسانه چه کاری برای بچه های غزه می توانیم انجام بدهیم . یادم هست جلسه ای را که با اعتراض به بی عملی و بی خاصیت بودنش در رابطه با غزه، ترک کردم.

امروز هم، مجلسی را نمی بینم که از یاد معنوی مظلومان غزه و فلسطین و گرامی داشتن خون آنها و حمایت از آنها خالی باشد. همین امروز اگر راهی از جهان اسلام به فلسطین باز شود ، امواج خروشان قلبهاست که آنجا به صف می شوند.

چرا رژیم صهیونیستی به شدت عملیات خود افزوده است ؟ روشن است. آنچه که قبلا گفته بودیم صحیح است و این رژیم در عصبیت فروپاشی نظام امنیتی خود بخود می پیچد و حاضر نیست به این مفتی ضربه ای به این بزرگی را بپذیرد. البته خودکرده را تدبیر نیست. از حول حلیم جام جهانی ! در دیگ رمضان ! افتادن همین است. حالا باید رژیم صهیونیستی طعم مبارزه با امت روزه را بچشد. امتی که امروز در سالگرد شهادت امیرش علی که درب قلعه خیبر را با انگشتش از جا کند می گرید. و آیا علی ، خیبر را با زور بازو گشود یا با زور معنا و روح ؟

ما مضطریم به درگاه باریتعالی و از او می خواهیم تا نگذارد ما به سلاحمان غره شویم و از او می خواهیم تا ما را در محاسبات سطحی دو دو تا چهارتایی دنیایی ، با دشمن غدار رها نکند که ما فرقمان با دشمن در همین است که نه به تعداد قبضه های شمشیرهایمان، بلکه به تعداد قطرات اشک و خونمان مباهات می کنیم که شهادت برای ما عزت ابدی است و هر شهید پرچمی برای عزت و افتخار ما و نشانه اقتدار ماست.

ما امت خون و شهادتیم و از کرامت خود با خون و اشک حفاظت می کنیم . نه رژیمی که تنها چیزی که دارد، امنیتی است که با شکنجه گاههایش ساخته!

خداوندا از تو در شب شهادت امیرمومنان علی علیه السلام می خواهیم که مسلمانان مومن و جهادگر غزه و فلسطین را پیروز و ظفرمند گردانی. آمین.

پی نوشت :

آنهایی که می گفتند رژیم صهیونیستی نگران جان مردم است و فقط با حماس کار دارد، موقعی که بلدوزر رژیم صهیونیستی هنگام خراب کردن خونه ی مردم فلسطین راشل کوری رو هم عمدا زیر گرفت همین رو گفتند ؟ بعید نمی دونم ! اون موقعی که دیشب قایق توپدار اسرائیلی چارتا بچه زیر 7 سال رو موقع ماسه بازی تو ساحل غزه تیکه تیکه کرد، دنبال انبار مهمات حماس بودند ؟!

من تازه فهمیدم چیزی که به عنوان تیر اخطار ! دارند مثلا شلیک می کنند همان گلوله کالیبره است تا راه را برای شلیک اصلی هموار و دقت آتش را بالا ببرند . احتمالا گلوله اول حاوی ردیاب رادیویی یا لا اقل برای شلیک همراستا است. مثل کالیبر کنار تفنگ 106 . حالا خوبه همین گلوله اول هم بارها کشته گرفته از ملت. چقدر آخه دروغگو . ولش کن . به برکت صلوات بر محمد و آل محمد رژیم صهیونیستی خسته و زخمی و دمغ تر از گذشته از این میدان هم بیرون می رود انشاء الله.

وینوگراد بعدی منتظر این رژیم است...

/ 10 نظر / 242 بازدید
مریم

نوشته تون رو خوندم اما اجازه بدین صادقانه اعتراف کنم که زیاد تحت تاثیر قرار نگرفتم. گو این که آن دو عاملی رو که شما برشمردین قبول دارم اما واقعا فکر می کنم اقدام اخیر اسرائیل به علنت بلبشوی خبری بود که در نتیجه ی سقوط هواپیمای مالزیایی بر رسانه های غربی حاکم شد ( از این جهت که می خوان محکومیت افکار جهانی رو در باره این که این هواپیما از طرف نیروهای طرفدار روسیه در اوکراین ساقط شده رو به دست بیارن، درنتیجه این خبر رو کاملا تحت پوشش قرار دادن و خبر فلسطین به رتبه دون نزول پیدا کرده). به این ترتیب نتانیاهو از این بلبشوی خبری سوء استفاده کرده و آتش بسی رو که قرار بود همون روز صبح( صبح جمعه) اجرا شود ندیده گرفت و مجوز استفاده از نیروهای زمینی رو صادر کرد!

میم فاطمی

سلام ابوذر جان! مگه میشه کسی از مردان همیشه در صحنه سپاه خوشش نیاد بچه ها برای غزه دعا کنیم با وبلاگ نویسی حداقل آگاهی بدیم ولو باندازه گنجشکی که قطرات آب روی تل آتش ابراهیم (ع) میریخت به من هم سر بزن یاعلی

میم فاطمی

سلام ابوذر جان! مگه میشه کسی از مردان همیشه در صحنه سپاه خوشش نیاد بچه ها برای غزه دعا کنیم با وبلاگ نویسی حداقل آگاهی بدیم ولو باندازه گنجشکی که قطرات آب روی تل آتش ابراهیم (ع) میریخت به من هم سر بزن یاعلی

مریم

خوب البته که فقط برای من ننوشته بودین اما من به عنوان یه خواننده نظرم رو گذاشتم.

مریم

و البته یادم رفت بنویسم که خیلی ممنون که جواب منو تا همین حد دادید. چون بعضی از همپالگی های شما به صرف این که "زن" هستم جواب من و خیلی دیگر مثل من را به خیلی چیزها بابت این که "زن" هستیم نمی دهند!

حرف تو

با سلام و خدا قوت مطلب شما به عنوان بهترین های وبلاگی انتخاب شد و در قسمت "گلدون وبلاگی" سایت حرف تو با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/30342 و در سایت دانا با آدرس: http://dana.ir/News/115355.html منتشر شد خواهشمندیم مطالب تولیدی خود را به سایت حرف تو ارسال نمائید .

مریم

همین دیگه از نظر شما ها زن یه" معبره"،یه " دامن" که برای مرد ساخته شده که از اون به معراج بره !!! من نگاهم جنسیت زده نیست. این شایید که نگاهتون جنسیت زده هست!! زن اگه وجود داره برای " مرد" نیست برای " خودشه" . وجود مستقل و هویت مستقل داره و "صبیه" ی فلان ، "والده"ی بهمان و " متعلقه"ی چهمان نیست!!! اسم دارد و هویت!!!اگه مجال بود در باره همه شخصیت هایی که نوشتید هم توضیح می دادم اما "مجال" و "امکانش" رو از من گرفته اید !!!

مریم

من "تایر" زاپاس نیستم که هر وقت چهارچرخه رسدنتون به خدا لنگ بود منو زیر اون بندازین . من هویت دارم پس باید مانند هر شهروند مردی بتوانم " رییس جمهور" شوم، قاضی شوم و در هر رشته ای که مایل بودم درس بخوانم. من " جامدان" مرد نیستم که فقط در صورت خواست او بتوانم از کشور خارج شوم. من " قطعه " نیستم که در صورت استهلاک در امر " خوش آتیه ازدواج" مرد بتواند به جای من " یدکم" را به کار گیرد. من آدم هستم، احساس دارم. " شی" نیستم. فکر می کنید بالا رفتن درصد طلاق این روزها به خاطر جیست؟ به خاطر نگاه " شی مابانه" شما به مقوله زن است. این که عمر و زندگی زن معادل " مهریه" ای است که به او داده می شود و هیچ عنصر احساسی در این میان نقش باز نمی کند. این که به خاطر طبیعت " تکثرگرای" بعضی مردان میتوانند دست زن دیگری را هر وقت که خواستند بگیرند و به خانه بیاورند و خوب تو اگر نخواستی مهریه ات را بگیری و بروی. این که ارزش وجودی تو " نصف" مردان است و این کاملاً در مواردی مانند حق ارث و شهادت دادن و غیره نشان داده می شود. همه ا

مریم

شاید هم همینطوره که می گید. شما من رو روشن کنید، مدارس علمیه تون که به من اجازه ورود ندادن!!به جای قلم فرسایی و پست گذاشتن برای کارهای این آدم و اون آدم یه پست بزارین و این هموطن بی مطالعه رو روشن کنید. به جای شعار دادن توی یه پست این مسائل رو برای من و بسیاری از زن های این جامعه " اسلامی" روشن کنید لطفاً. فکر می کنم بازده اش خیلی بیشتر از این پست ها خواهد بود که تا اینجا گذاشته اید!

مریم

متشکر می شم.